Wczytuję dane...

Linearstone

Paradyż Linearstone - słoneczny nastrój

Żyj pełnią życia w otoczeniu szlachetnego piękna. Inspiracją dla powstania kolekcji Paradyż Linearstone były słoneczne skały wybrzeża Portugalii, przywołujące ciepło lata, beztroskę wakacji i romantyzm dalekich podróży. Odcienie beżu wprowadzą do Twoich wnętrz ciepły i wysublimowany klimat, który zmotywuje Cię do czerpania pełnymi garściami z każdego dnia. Wybierz płytki, które pozwolą ci w pełni wyrazić twój niepowtarzalny styl.

Płytki podłogowe Paradyż Linearstone powstały z inspiracji słonecznym i skalistym portugalskim wybrzeżem. Płytki Linearstone utrzymane są w brązowej i beżowej tonacji, która ociepla wizualnie pomieszczenie, a rysunek kamienia z wyraźnie odznaczającymi się, barwnymi liniami ożywia pokrytą nimi powierzchnię i tworzy poczucie obcowania z nieposkromionym majestatem natury. Płytki z kolekcji Linearstone nadadzą każdemu wnętrzu rys surowej, szlachetnej elegancji i wyzwolą w domownikach pozytywną, letnią energię niezależnie od pory roku. Tonalność płytek sprawia, że żadne dwie wyłożone nimi powierzchnie nie będą takie same.

Linearstone - Jakość i trwałość

Płytki z kolekcji Paradyż Linearstone są wykonane z gresu szkliwionego o wysokiej twardości. Jest to materiał wysoce odporny na ścieranie i łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu płytki zachowają wspaniały wygląd przez lata. Brzegi płytek Linearstone są rektyfikowane, dzięki czemu można łączyć je z użyciem bardzo wąskiej fugi (od 2mm). Płytki są mrozoodporne, co pozwala stosować je także na zewnątrz, na przykład na balkonach bądź tarasach.

Ceramika Paradyż Linearstone - słoneczne wnętrze

Odkryj wyjątkowy komfort życia w otoczeniu szlachetności i piękna dzięki Linearstone. Inspiracją do stworzenia kolekcji LINEARSTONE były naturalne, nasycone słońcem skały portugalskiego wybrzeża, kojarzący się z romantyczną podróżą we dwoje. Odcienie beżu pozwolą wprowadzić do wnętrz ciepły i wysublimowany klimat, który będzie zachęcał do czerpania pełnymi garściami z każdego dnia. Wybierz płytki Paradyż Linearstone, które pozwolą ci w pełni wyrazić twój niepowtarzalny styl.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów