Wczytuję dane...

Linearstone

Żyj pełnią życia w otoczeniu szlachetnego piękna. Inspiracją dla powstania kolekcji Paradyż Linearstone były słoneczne skały wybrzeża Portugalii, przywołujące ciepło lata, beztroskę wakacji i romantyzm dalekich podróży. Odcienie beżu wprowadzą do Twoich wnętrz ciepły i wysublimowany klimat, który zmotywuje Cię do czerpania pełnymi garściami z każdego dnia. Wybierz płytki, które pozwolą ci w pełni wyrazić twój niepowtarzalny styl.

Paradyż Linearstone - słoneczny nastrój

Płytki Paradyż Linearstone powstały z inspiracji słonecznym i skalistym portugalskim wybrzeżem. Płytki utrzymane są w brązowej i beżowej tonacji, która ociepla wizualnie pomieszczenie, a rysunek kamienia z wyraźnie odznaczającymi się, barwnymi liniami ożywia pokrytą nimi powierzchnię i tworzy poczucie obcowania z nieposkromionym majestatem natury. Płytki z tej kolekcji nadadzą każdemu wnętrzu rys surowej, szlachetnej elegancji i wyzwolą w domownikach pozytywną, letnią energię niezależnie od pory roku. Tonalność płytek sprawia, że żadne dwie wyłożone nimi powierzchnie nie będą takie same.

Jakość i trwałość

Płytki z kolekcji Paradyż Linearstone są wykonane z gresu szkliwionego o wysokiej twardości. Jest to materiał wysoce odporny na ścieranie i łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu płytki zachowają wspaniały wygląd przez lata. Brzegi płytek są rektyfikowane, dzięki czemu można łączyć je z użyciem bardzo wąskiej fugi (od 2mm). Płytki są mrozoodporne, co pozwala stosować je także na zewnątrz, na przykład na balkonach bądź tarasach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów