Wczytuję dane...

Industrial Chic

Kolekcja Paradyż Industrial Chic – szykowny industrializm

Odkryj ponadczasowe piękno razem z kolekcją Industrial Chic, w której stonowany minimalizm łączy się z nowoczesnym industrializmem. Płytki ścienne Ceramiki Paradyż Industrial Chic utrzymane w odcieniach szarości to propozycja dla tych, którzy cenią nieszablonowe rozwiązania i czerpią inspirację ze świata sztuki. Wypukła, delikatnie połyskująca granilia na grafice przetartego cementu doskonale prezentuje się w przestronnych wnętrzach industrialnych i stanowi finezyjne wykończenie aranżacji. Kolekcja Ceramiki Paradyż Industrial Chic powstała z myślą o łazienkach, choć tonalne płytki ścienne można również wykorzystać podczas aranżowania stylowej kuchni. 

Minimalizm w industrialnym stylu

Stonowana kolorystyka i ciekawe struktury o geometrycznym wzorze najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym i loftowym. Aby wydobyć całe piękno i głębię z kolekcji Ceramiki Paradyż Industrial Chic płytki ścienne warto stosować na dużych powierzchniach. Dzięki matowemu wykończeniu i rektyfikacji można uzyskać efektowne wrażenie jednolitej powierzchni, tak charakterystyczne dla wnętrz industrialnych. Ceramiki Paradyż Industrial Chic to kolekcja dla tych, którzy doskonale wiedzą, czego chcą. Do minimalistycznej szarości możesz dobrać dowolne dodatki – zarówno klasyczną czerń i biel, jak i bardziej intensywne kolory, takie jak wyrazista czerwień, butelkowa zieleń czy intensywny granat. W łazience wykończonej płytkami Industrial Chic efektownie prezentują się też akcesoria w kolorze złota.

INDUSTRIAL CHIC PONADCZASOWY MINIMALIZM

Odkryj piękno, które nie przemija dzięki ponadczasowemu minimalizmowi kolekcji Ceramiki Paradyż Industrial Chic. Pozwól uwieść zmysły finezyjnemu połączeniu artyzmu z industrialnym rodowodem przez zastosowanie wypukłej, lekko połyskującej granilii na grafice przetartego cementu. Brzmi zmysłowo, a jak się prezentuje! Tak wyjątkowa estetyka pozwala na niezwykłe aranżacje w duchu nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Na kolekcję Ceramiki Paradyż Industrial Chic („Celebration Edition”) składają się płytki w odcieniach szarości. Stonowane barwy urozmaicają ciekawe struktury o geometrycznym wzorze, dekoracje o delikatnej kolorystyce i metaliczne listwy. To dzięki nim wyczarujesz minimalistyczne wnętrze z subtelną nutą modnego industrializmu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów