Wczytuję dane...

Monet

Monet Blue od Ceramiki Paradyż - Impresje zatrzymane we wnętrzu

Zaryzykuj i zdecyduj się na kolekcję opartą o mocny, oryginalny kamień o niesamowitej głębi. Jego malarskość potęguję piękne, zdecydowane użylenie. Sprawi, że poczujesz się w swoim domu jak w galerii sztuki. Niech twoje ściany wyglądają jak obrazy malowane światłem i kolorem. Doceniaj każdy dzień. Chwytaj uciekające momenty, łap chwile i zatrzymuj je w swoim wnętrzu. Twórz swoje własne impresje.

Ceramika Paradyż Monet Blue

Ceramika Paradyż Monet Blue to kolekcja, w której odnajdziemy płytki podłogowe oddające luksus marmuru płytki gresowe dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Ceramiki Paradyż Monet Blue ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Monet występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Monet Blue 60x120, Monet Blue 120x120 , Monet Blue 120x280 co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Ceramiki Paradyż Monet Blue.

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Monet Blue pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Kolekcja płytek podłogowych Ceramiki Paradyż Monet Blue z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki w polerowanej w odcieniach błękitu przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki Ceramiki Paradyż Monet Blue z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Ceramika Paradyż Monet Blue, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów