Wczytuję dane...

Daybreak

Wnętrza pełne blasku

Rozpromień swoje wnętrze. Niech światło – czy to słoneczne, czy światło lamp – wprowadzi do niego ciepło, radość i wypełni Cię pozytywną energią. Stwórz miejsce, w którym czujesz się przytulnie i wyjątkowo, w którym z dobrym nastawieniem i nową motywacją będziesz wkraczać w kolejny dzień.

Doskonałym tłem dla spektaklu światła rozlewającego się po Twoim domu będzie ponadczasowy i wyrafinowany marmur calacatta w złotym ciepłym odcieniu dostępny w kolekcji DAYBREAK. Inserto z delikatnie połyskującymi drobinkami nadadzą wnętrzom dyskretnego, ale luksusowego blasku.

Ceramika Paradyż Daybreak

Ceramika Paradyż Daybreak obejmuje produkty o bardzo prostej, lecz niezwykle efektownej pod względem wariantów kolorystycznych stylistyce. Płytki te znajdą zastosowanie zarówno w przypadku łazienki, jak i kuchni czy innego wybranego pomieszczenia. Pochodzą one od producenta Grupy Paradyż, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów.

Ceramika Paradyż Daybreak – płytki urzekające symetrią i wyrafinowaniem

Przewodnim motywem płytek z kolekcji Paradyż Daybreak jest kolor biały – kojarzy się on ze śniegiem, co dodatkowo potęgują srebrzyste detale umieszczone na poszczególnych elementach dostępnych w kolekcji. Jest to zatem seria, którą niezwykle warto umieszczać w pomieszczeniach pełnych światła. Ceramika Paradyż Daybreak obejmuje płytki podłogowe o lekkiej fakturze, które stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.

Paradyż Daybreak – klasyczne piękno

Pozostałe części kolekcji, dostępne w naszym sklepie, to płytka ścienna o jednolitym kolorze, a także interesujące dekory ścienne wykorzystujące różne odcienie bieli i srebra. Ceramika Paradyż Daybreak to efektowne płytki gresowe o matowym wykończeniu. Cechują się wysoką trwałością na uszkodzenia, w związku z czym na długo zachowują swój piękny wygląd, nawet przy częstym kontakcie z innymi obiektami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów