Wczytuję dane...

Bliss

Paradyż Bliss - Błogość

Pozwól sobie na spełnienie marzeń o luksusie i elegancji. Kolekcja Ceramiki Paradyż Bliss to przede wszystkim wysublimowane kamienne wzory marmuru w stylu calacatta w kolorach Bliss Silver i Bliss Gold, których łagodne linie podkreślają reaktywne i matowe efekty specjalne. Dopełnieniem Twojego Domu Marzeń jest wybrana mozaika: szklana albo arabeska, eksponująca miękkość form oraz nowoczesną geometrię. Paradyż Bliss poczuj się błogo w stworzonej przez siebie przestrzeni, zatracając się w harmonii i ponadczasowości wymarzonego wnętrza.

Ceramika Paradyż Bliss

Ceramika Paradyż Bliss kojarzy się przede wszystkim ze stylem i elegancją – jest to spowodowane rozmaitymi wzorami, które widnieją na płytkach z tej kolekcji. Dzięki wielu modelom płytek, na które można się zdecydować, możliwe jest stworzenie niebanalnej, finezyjnej stylizacji w dowolnym wnętrzu, takim jak łazienka, salon czy kuchnia.

Ceramika Paradyż Bliss – dobry wybór

Jednym z licznych atutów kolekcji płytek ceramicznych Bliss jest ich stylistyka. Wydawać by się mogło, że każda z nich to oddzielna historia; zestawione ze sobą tworzą jednak doskonałą harmonię, co sprawia, że są tak modne. Ceramika Paradyż Bliss wykorzystuje odcienie bieli i szarości, skupia się na motywie naturalnego kamienia – marmuru. Płytki z tej kolekcji to produkty o połyskującej powierzchni.

Ceramika Paradyż Bliss – elegancja i naturalne piękno

Płytki z prezentowanej kolekcji Bliss Silver i Bliss Gold można stosować w pomieszczeniach tylko wewnątrz budynku np. w kuchni lub łazience. Ceramika Paradyż Bliss obejmuje zarówno klasyczne płytki ścienne, płytki podłogowe, jak i ciekawe dekory, wykorzystujące geometryczne wzory i ożywiające je elementy w nieco cieplejszych barwach. Stworzenie przepięknej aranżacji ułatwia też to, że w kolekcji dostępna mozaika dekoracyjna – dzięki niej można pięknie zestawić płytki, a także oddzielić je od pozostałych elementów pomieszczeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów