Wczytuję dane...

Płytki - Biały Marmur

Biel to kolor, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją i ponadczasowością. Sprawia, że wnętrze staje się stylowe i luksusowe. Pasuje do wielu aranżacji, doskonale łączy się z innymi kolorami oraz różnymi fakturami. Płytki inspirowane pięknem naturalnej skały to doskonały przepis na stworzenie efektownego wnętrza, które zawsze będzie prezentowała się elegancko. Z tego właśnie powodu biały marmur odważnie wkracza do wnętrz w postaci nietuzinkowych płytek.

Biały marmur – płytki

Dzięki szerokiemu wyborowi formatów nasi Klienci zyskują swobodę aranżacji i mogą perfekcyjnie dopasować płytki biały marmur do indywidualnych projektów. Wybierając biały marmur, płytki można zastosować zarówno na ścianach, jak i na podłodze, tworząc efektowną taflę przypominającą szlachetny kamień. 

Wśród naszych kolekcji inspirowanych pięknem natury wyróżniają się płytki biały marmur z gęsto rozrzuconym złotym lub srebrnym użyleniem, co zachwyci miłośników ponadczasowych wnętrz. Biel i złoto to jedno z najbardziej eleganckich połączeń kolorystycznych, które sprawdzi się w aranżacji salonu, przedpokoju, kuchni czy łazienki. Do każdego z tych wnętrz płytki biały marmur wniosą wyjątkowe poczucie luksusu. 

Płytki biały marmur

Płytki biały marmur to ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu. Świetnie komponuje się z surowcami takimi jak: drewno, metal, szkło, powierzchnie lustrzane, a także z eleganckimi materiałami jak welur czy satyna. Takie zestawienia będą idealnym wyborem dla tych, którzy preferują jasne lub eklektyczne wnętrza. 

Urządzając wnętrza z białym marmurem przede wszystkim nie należy się bać odważnych mariaży. Bez przeszkód można je stosować zarówno w małych, jak i przestronnych pomieszczeniach. Jasne, matowe elementy mogą wyrównać proporcje pokoju i nadać wnętrzu niewymuszonej elegancji. Płytki biały marmur perfekcyjnie odwzorowują sieć żyłek naturalnego kamienia, dając bardzo naturalny efekt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów