Wczytuję dane...

Ceramika Paradyż

Firma Ceramika Paradyż produkuje wysokiej jakości płytki gresowe i ceramiczne, podłogowe oraz ścienne, znajdujące zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. 

Paradyż - międzynarodowa jakość

Firma z sukcesem wprowadza swoje produkty na kolejne rynki zagraniczne za pośrednictwem dynamicznie działającej sieci sprzedaży. Płytki Paradyż trafiają w gusta coraz szerszego grona klientów i aktualnie są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie. Produkowane przez Ceramika Paradyż płytki zachwycają trwałością wykonania, zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz światowej klasy wzornictwem, inspirowanym najnowszymi międzynarodowymi trendami w aranżacji wnętrz.

Płytki Paradyż - kolekcje

W ofercie naszego sklepu znajdują się liczne oferowane przez firmę Paradyż kolekcje płytek. Każda z nich oferuje unikatową, spójną wizję estetyczną, pozwalającą stworzyć niezwykłą, wyróżniającą się aranżację dla każdego wnętrza. Fani naturalnego stylu i drewnianych powierzchni powinni zainteresować się kolekcjami Craftland i Iceland, inspirowanymi postarzanym drewnem. Jeśli pragniesz ocieplić swoje wnętrze, sprawdź eleganckie płytki Lightmood, promieniujące szykiem drewna orzechowego, a także ciepłe kamienne i betonowe wzory kolekcji Sunnydust, Lightstone czy Linearstone. Fanów butikowego szyku zachwyci rozświetlona gwiazdami seria Moondust. Jeśli natomiast marzysz o wyrażeniu siebie w feerii barw i niezwykłym wzornictwie, zainteresuj się patchworkowym wzornictwem serii Freedom lub modułową kolekcją Tamoe.