Wczytuję dane...

Urban Colours

Kolekcja Paradyż Urban Colours – elegancka, tajemnicza, magiczna

Z inspiracji otaczającym nas światem powstała kolekcja Ceramika Paradyż Urban Colours, która czerpie pełnymi garściami z bogactwa kolorów, struktur i elementów natury. Dekory, które znalazły się w kolekcji Ceramiki Paradyż Urban Colours, zachwycają swoją drobiazgowością i mistycznością, a przy tym stanowią spójną całość i pozwalają tworzyć unikalne połączenia. Kolekcję Ceramiki Paradyż Urban Colours  charakteryzują barwy i struktury inspirowane naturą – nie zabrakło więc zieleni, niebieskiego, złota i bieli. Widoczna jest tu również inspiracja dalekowschodnimi printami i sztuką origami. Ta druga daje kartce papieru nowe życie, podobnie jak kolekcja Ceramika Paradyż Urban Colours, która sprawia, że wnętrze wypełnia się ożywczą energią. Połączenie nowoczesności i tradycji otwiera wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala dopasować przestrzeń do własnego charakteru. 

Płytki ścienne Urban Colours do łazienek i kuchni

Zróżnicowane, precyzyjnie zdobione dekoracje szklane w modnym heksagonalnym kształcie ozdobią każde wnętrze, wprowadzając do niego powiew mistycyzmu, luksusu i tajemniczości. Ceramika Paradyż Urban Colours to propozycja dla tych, którzy uwielbiają aranżacje utrzymane w ciemnej kolorystyce, a zarazem cenią piękne, szlachetne zdobienia. Doskonałe zarówno do łazienek i kuchni nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu glamour. Kolekcja Ceramika Paradyż Urban Colours zachwyca mnogością kolorów i faktur, oferując mat i błysk, gładkość i strukturę, metaliczne, kontrastowe dekory na szkliwie i stonowane, eleganckie płytki produkowane w technologii monoprosa.

Barwy, Struktury i Elementy Natury

Inspiracja jest na wyciągnięcie ręki. Nastrojowe parki, intensywność miejskiego nieba czy blichtr eleganckich salonów - Urban Colours czerpie inspiracje z bogactwa barw, struktur i elementów natury, charakterystycznych dla otaczającej nas przestrzeni. A Ty? Czym otoczysz się w intymnej przestrzeni swego domu? Urban Colours to unikalna i spójna całość – tworzą ją intensywne barwy oraz struktury inspirowane naturą: linearna, kamienia łupanego i pióra. Tak, jak dalekowschodnia sztuka origami nadaje kartce papieru nowe życie, tak formy geometryczne przeniesione na fakturę płytek w małych formatach wypełniają przestrzeń ożywczą energią. Połączenie nowoczesności i historii przedstawione za pomocą kolekcji Urban Colours odkrywa przed nami ogromne możliwości aranżacyjne. Wielość elementów i ich zróżnicowanie pozwoli Ci zaaranżować przestrzeń maksymalnie dopasowaną do Ciebie – mat i błysk, gładkie i strukturalne powierzchnie, niepowtarzalne, zamierzone rozjaśnienia i przyciemnienia szkliwa, metaliczne odcienie. Wybierz to, co sprawi, że wnętrze będzie mogło wyrazić Ciebie – Twój styl, Twoje upodobania i Twoje marzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów