Wczytuję dane...

Shiny Lines

Kolekcja Ceramik Paradyż Shiny Lines – postaw na błysk!

Efektowna kolekcja Ceramika Paradyż Shiny Lines powstała z inspiracji tajemniczym Orientem. Dostępne w niej płytki ścienne przywodzą na myśl słońce, dlatego rozświetlają nawet najpochmurniejsze dni. Orientalny urok, zapierające dech w piersiach ornamenty i migocące srebrno-złote barwy pozwalają uciec myślami od codzienności i przenieść się na Daleki Wschód, gdzie harmonia i detal stanowią najważniejsze wartości. W kolekcji znalazły się bogato zdobione płytki heksagonalne z gresu szkliwionego o gładkiej, matowej powierzchni, a także płytki ścienne o powierzchni gładkiej lub błyszczącej i strukturalnej. Wszystkie płytki heksagonalne Ceramika Paradyż Shiny Lines wyróżniają się właściwościami mrozoodpornymi, dlatego można je wykorzystać zarówno w łazience, kuchni i salonie, jak i na tarasie czy balkonie.

Płytki rodem z Orientu – zaproś je do swojego wnętrza!

Shiny Lines to kolekcja dla tych, którzy cenią luksus i wyrazistość, a przy tym szukają własnego stylu aranżacyjnego. Błyszczące, mieniące się złotem i srebrem płytki ścienne z koronkowymi ornamentami doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, w których można śmiało postawić na błysk. W kolekcji znalazły się również matowe płytki zachwycające wzorem kamienia z błyszczącymi żyłkami, które urozmaicą aranżacje industrialne i nowoczesne. Stwórz niepowtarzalny, zachwycający wystrój z płytkami Ceramika Paradyż Shiny Lines, dzięki którym zaaranżujesz niebanalne, efektowne i luksusowe wnętrze, o jakim od dawna marzysz!

Shiny Lines - Tajemnica Orientu

Powitaj z nami słońce. Stwórz sekretną atmosferę pełną orientalnego uroku migocących wzorów o srebrno-złotych barwach. Ucieknij myślami na Daleki Wschód, gdzie od wieków pielęgnuje się harmonię i detal. To one posłużyły za bezpośrednią inspirację do zaprojektowania jubileuszowej kolekcji płytek Shiny Lines, którą stworzono, aby uczcić 30-letnią obecność Ceramiki Paradyż na polskim rynku. Teraz mogą ozdobić także Twoje wnętrze. Przenieś do swojego wnętrza krainę orientu – z jego zachwycającymi kolorami srebra i złota, urzekającym zapachem przypraw, oszałamiającymi ornamentami i wyrafinowanymi wzorami. Ułatwią Ci to wzory matowego kamienia z błyszczącymi żyłkami, mieniąca się biel, metaliczne wzory heksagonów i złote, koronkowe ornamenty. Tajemniczy orient tylko czeka aż zaprosisz go do swoich wnętrz!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów