Wczytuję dane...

Heartwood

Powrót do korzeni piękna

Czas na triumfalny powrót klasycznej estetyki. Wyrusz w podróż do samego serca piękna i na nowo odkryj naturalność w jej ekskluzywnym wydaniu. Niezwykła subtelna struktura i delikatny błysk tonalnej grafiki podkreślają autentyczność tej wyprawy. Znajdziesz tu bogaty wachlarz aż 5 wyjątkowych kolorów utrzymanych w ciepłych odcieniach drewna (Crema, Latte, Honey, Toffee, Cardamon). Dzięki nim przestrzeń wokół Ciebie wypełni się ponadczasowym pięknem i kojącą harmonią. Kolekcja Heartwood podkreśli ciepło, spokój i naturalność każdego wnętrza. Zaproś je do siebie już teraz i ciesz się kojącymi chwilami.

Ceramika Paradyż - Heartwood

Szukasz pomysłu na podłogę, która w estetyczny i praktyczny sposób połączy salon, kuchnie oraz hol to jest jest wyzwanie. Płytki ceramiczne gresowe od producenta Ceramika Paradyż z kolekcji Heartwood z fakturą deski w przyjemnych kolorach sprawdzą się w takich przestrzeniach. Kolekcja płytek podłogowych Ceramiki Paradyż Heartwood nada ciepłego charakteru w salonie , a kuchnia, gdzie walory estetyczne muszą iść za rękę z wytrzymałością i odpornością na zaplamienia stanie się miejscem spotkań dla domowników i ich gości. Tak zrealizowane wnętrze przez kolekcję płytek podłogowych Ceramiki Paradyż Heartwood tworzy spójną całość, która łączy funkcjonalność i estetykę.

Ceramika Paradyż Heartwood to płytka gresowa o ciepłej barwie doskonale skomponuje się zarówno z klasycznymi aranżacjami jak i nowoczesnymi , skandynawskimi czy rustykalnymi projektami.

W skład kolekcji Ceramiki Paradyż Heartwood wchodzą kolory :

Heartwood Crema , Heartwood Cardamon , Heartwood Honey , Heartwood Latte oraz Heartwood Toffee. Gresy Ceramiki Paradyż Heartwood występują w dwóch wersjach rozmiarowych 19,8x119,8 , 19,8x179,8 kolekcję płytek drewnopodobnych Heartwood uzupełniają elementy dekoracyjne typu chevron co pozwoli stworzyć niesamowite aranżacje z płytek podłogowych drewnopodobnych Heartwood.

Dzięki kolekcji płytek drewnopodobnych Ceramiki Paradyż Heartwood wyruszysz w podróż do samego serca piękna i na nowo odkryj naturalność w jej ekskluzywnym wydaniu. Niezwykła subtelna struktura i delikatny błysk tonalnej grafiki w kolekcji Heartwood podkreślają autentyczność tej wyprawy. Dzięki nim przestrzeń wokół Ciebie wypełni się ponadczasowym pięknem i kojącą harmonią. Kolekcja płytek drewnopodobnych Heartwood podkreśli ciepło, spokój i naturalność każdego wnętrza. Zaproś je do siebie już teraz i ciesz się kojącymi chwilami. Płytki Ceramiki Paradyż Heartwood  są mrozoodporne, trwałe i antypoślizgowe dzięki tym właściwościom sprawdzą się także na zewnątrz naszych pomieszczeń , dekorując balkony lub tarasy. Płytki podłogowe Ceramiki Paradyż z serii Heartwood sprostają wymaganiom codziennego ich użytkowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów