Wczytuję dane...

Minster

Minster niepowtarzalne piękno

Kolekcja gresów Minster o grubości 2cm płytki producenta Ceramika Paradyż którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz to produkty o wysokich parametrach użytkowych  , płyty tarasowe Minster 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Minster 2cm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy 2cm Minster dostępne są w dwóch odsłonach kolorystyczny które pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych Minster 2cm to : Minster Black oraz Minster Rustic. Płyty tarasowe są niezwykle wytrzymałe dlatego świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Minster 2cm to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe - gresy 2cm Minster producenta Ceramiki Paradyż są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na lata na taras, balkon lub do ogrodu. Dzięki wysokim parametrom kolekcję płytek gresowych Minster można zastosować w przestrzeniach użyteczności publicznej to potwierdza , że gresy Minster mają bardzo szerokie zastosowanie.

Nieoczywiste Piękno Natury

Natura niejedno ma imię, a w tym przypadku to Minster. Natura potrafi zachwycić bogactwem swej różnorodności. Łączy w sobie elementy ujmujące za serce od pierwszego wejrzenia oraz takie, które skrywają w sobie nieoczywiste piękno. Poszukując go tam, gdzie nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, powstała kolekcja Minster odwzorowująca sezonowość przyrody, tworząc wyjątkowe widowisko barw i naturalnych form. Ciepłe odcienie (ciemny, skalisty Rustic oraz oraz ciemniejszy Black), łupkowata struktura, wyraziste przebarwienia – cechy te sprawiają, że dostępne w formacie 59,5 x 89,5 cm płyty tarasowe tworzą niezwykle naturalne aranżacje, idealnie wpasowując się w otaczającą przyrodę i klimat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów