Wczytuję dane...

Happiness

Ceramika Paradyż Happiness

Paradyż Happiness kojarzy się przede wszystkim ze stylem i elegancją – jest to spowodowane rozmaitymi wzorami, które widnieją na płytkach z tej kolekcji. Dzięki wielu modelom płytek Happiness, na które można się zdecydować, możliwe jest stworzenie niebanalnej, finezyjnej stylizacji w dowolnym wnętrzu, takim jak łazienka, salon czy kuchnia.

Ceramika Paradyż Happiness – dlaczego jest dobrym wyborem?

Jednym z licznych atutów kolekcji płytek ceramicznych Happiness jest ich stylistyka. Wydawać by się mogło, że każda z nich to oddzielna historia; zestawione ze sobą tworzą jednak doskonałą harmonię, co sprawia, że są tak modne. Ceramika Paradyż Happiness wykorzystuje odcienie bieli i niebieskiego, skupia się na motywie naturalnego kamienia. Płytki z tej kolekcji to produkty o matowej powierzchni.

Ceramika Paradyż Happiness – elegancja i naturalne piękno

Płytki z prezentowanej kolekcji można stosować w pomieszczeniach tylko wewnątrz budynku np. w kuchni lub łazience. Ceramika Paradyż Happiness obejmuje zarówno klasyczne płytki ścienne, jak i ciekawe dekory, wykorzystujące geometryczne wzory i ożywiające je elementy w nieco cieplejszych barwach. Stworzenie przepięknej aranżacji ułatwia też to, że w kolekcji dostępna jest dekoracja w wyraziste papugi – dzięki niej można pięknie zestawić płytki, a także oddzielić je od pozostałych elementów pomieszczeń.

Egzotyka natury

Poczuj radość, która płynie z kontaktu z naturą. Postaw na szlachetne szarości przełamane matowym odcieniem turkusowego błękitu. Kolekcja Happiness czerpie z egzotyki natury, którą podkreśla organiczny dekor. Wyraziste papugi na tle bujnej roślinności czy wysublimowane liście palmy podkreślone błyszczącym tuszem? Wybór należy do Ciebie! Pamiętaj, egzotyczna podróż jest na wyciągnięcie ręki w Twoim Domu Marzeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów