Wczytuję dane...

Płytki - Patchwork

Wzornictwo płytek patchworkowych to najczęściej wielokolorowe obrazy lub motywy. Takie wzorzyste elementy mogą być ułożone przypadkowo, bez widocznego rozplanowania lub - wprost przeciwnie - stanowić przemyślaną kompozycję. Miks wzorów powoduje, że płaszczyzna pokryta patchworkiem może bardzo urozmaicić daną przestrzeń. Płytki patchwork staną się zatem nietuzinkowym akcentem nadającym pomieszczeniu zdecydowany charakter i wyrazistość.

Płytki patchwork – co to jest?

Patchwork to łączenie ze sobą różnobarwnych fragmentów lub geometrycznych wzorów. Powstałe w ten sposób kompozycje są niezwykłą ozdobą wnętrz. Nasze płytki inspirowane patchworkiem przypominają wzorzyste arcydzieła, tworząc jednocześnie designerski wygląd. Z tego właśnie powodu w ostatnim czasie są jednym z najczęściej wybieranych elementów wykończenia wnętrz, stając się wyjątkową dekoracją wybranej przestrzeni. Nasze płytki patchwork dają wiele możliwości zastosowania, zwłaszcza w kuchni lub łazience. Są niezwykle funkcjonalne, odporne na wilgoć i ewentualne uszkodzenia mechaniczne, mają wysoką klasę ścieralności i są antypoślizgowe. Na ich zróżnicowanej powierzchni trudno dostrzec zabrudzenia, dlatego są świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń użytkowych.

Płytki patchwork do kuchni i łazienki

W naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości płytki patchwork od renomowanych producentów, którzy w swoich projektach łączą ponadczasowy design oraz atrakcyjnymi cenami. Płytki patchwork przybierają postać kwadratów, prostokątów oraz niezwykle popularnych heksagonów, które stanowią świetną alternatywę dla prostych i gładkich płytek. Jest to doskonały wybór zarówno do kuchni, jak i do łazienki. Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się płytki patchwork od takich producentów jak: Opoczno czy Cersanit. W ofercie fabryki Opoczno, patchwork znaleźć można na płytkach ściennych i podłogowych, zarówno wielobarwnych, jak i monochromatycznych. Nasi Klienci mają do wyboru również bogatą ofertę marki Cersanit - patchwork tego producenta cechuje się równie szeroką gamą wzorów, wymiarów i kształtów. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów