Stargres płytki , Stargres płyty tarasowe , Gres podłogowy Stargres , Stargres płytki 2 cm , Gres Stargres , Stargres płytki drewnopodobne , Płytki podłogowe Stargres , Stargres kolekcje płytek
Wczytuję dane...

Stargres

Płytki Stargres to najwyższej jakości materiały wykończeniowe projektowane przez specjalistów z Polski, Włoch i Hiszpanii. Charakteryzują się designem doskonale komponującym się z różnymi aranżacjami wnętrz. Producent przygotował bogaty wybór płytek - kolekcje przeznaczone do zastosowania we wnętrzach, a także uniwersalne, nadające się również do użytku zewnętrznego. 

Wyjątkowe płytki Stargres 

Dokładamy wszelkich starań, by produkty znajdujące się w naszej ofercie były wyjątkowe. To zadanie ułatwia nam firma Stargres. Płytki polskiego koncernu odznaczają się oryginalnością. Zaawansowany proces produkcyjny pozwala wytwarzać kolekcje perfekcyjne pod każdym względem. Nie tylko olśniewający wygląd wyróżnia artykuły Stargres. Płytki koneckiego przedsiębiorstwa cechują się też znakomitymi parametrami technicznymi. Te zaś gwarantują wieloletnią, bezproblemową eksploatację.

Stargres – płytki o ponadprzeciętnych właściwościach użytkowych

Stargres płytki z poszczególnych serii są ponadprzeciętnie wytrzymałe na ścieranie i uderzenia. Niestraszne im także trudne warunki pogodowe. Dzięki temu mogą służyć jako materiał wykończeniowy tarasów, schodów zewnętrznych czy balkonów. 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki Stargres. Płytki dostępne na naszej stronie sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i przy konstrukcjach usytuowanych na zewnątrz budynku.