Wczytuję dane...

Tribeca

Stworzenie oryginalnej aranżacji wnętrz opiera się na kreatywnej wizji i niesztampowych materiałach wykończeniowych. Przedstawiamy produkt, który zadowoli każdego estetę - Stargres Tribeca, nowatorski gres szkliwiony o unikatowym wzornictwie przywodzącym na myśl arabeski w stylu zdobień stosowanych przez starożytnych Greków i Rzymian. Płytki te posiadają także znakomite parametry użytkowe. 

Niepowtarzalny wygląd Stargres Tribeca

Wielobarwny wzór płytek Stargres Tribeca doskonale sprawdzi się w łazience czy kuchni. Odnajdzie się także w pomieszczeniach takich jak salon czy jadalnia. Świetnie łączy się z różnymi stylami architektonicznymi. Będzie stanowić ciekawy akcent dekoracyjny w klasycznej, spokojnej aranżacji o oszczędnym wzornictwie. We wnętrzach w stylu nowoczesnym przełamie monotematyczną konwencję, wprowadzając do stylistyki element świeżości.

Stargres Tribeca i rewelacyjne właściwości użytkowe

Stargres Tribeca to nie tylko znakomita prezencja. To też rewelacyjne właściwości użytkowe. Gres można układać na podłogach i ścianach. Mrozoodporność sprawia, że Stargres Tribeca jest kapitalnym materiałem na taras. Zabezpieczenie antypoślizgowe zapobiega bolesnym upadkom. Zaawansowana klasa ścieralności przekłada się na długoletni, piękny wygląd. Stargres Tribeca jest produktem rektyfikowanym – mechaniczne docięcie krawędzi umożliwia zastosowanie cienkiej fugi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów