Wczytuję dane...

Scandinavia

Stargres Scandinavia

Szukasz pomysłu na podłogę, która w estetyczny i praktyczny sposób połączy salon, kuchnie oraz hol to jest jest wyzwanie. Płytki ceramiczne gresowe od producenta Stargres z kolekcji Scandinavia z fakturą deski w przyjemnych kolorach sprawdzą się w takich przestrzeniach.

Kolekcja Scandinavia nada ciepłego charakteru w salonie , a kuchnia, gdzie walory estetyczne muszą iść za rękę z wytrzymałością i odpornością na zaplamienia stanie się miejscem spotkań dla domowników i ich gości. Tak skomponowane wnętrze przez kolekcję Scandinavia tworzy spójną całość, która łączy funkcjonalność i estetykę.

Kolekcja Scandinavia to płytka gresowa o ciepłej barwie doskonale skomponuje się zarówno z klasycznymi aranżacjami jak i nowoczesnymi , skandynawskimi czy rustykalnymi projektami.

W skład kolekcji Scandinavia wchodzą kolory :

Scandinavia Beige , Scandinavia Brown , Scandinavia Cream , Scandinavia Grey oraz Scandinavia Soft Grey. Gresy występują w kilku wersjach rozmiarowych 15,5x62 , 31x62 aż po 20x120 cm co pozwoli stworzyć niesamowite aranżacje z płytek Scandinavia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów