Wczytuję dane...

Downtown

Stargres Downtown

Kolekcja płytek Stargres Downtown 60x60 to płytki gresowe która na nowo interpretuje cement. Płytki gresowe producenta Stargres z kolekcji Downtown wykonane są w trzech odcieniach szarości : Stargres Downtown Antracite 60x60, Stargres Downtown Grey 60x60 i Stargres Downtown Taupe 60x60. Pomimo tych różnic kolorystycznych wszystkie płytki z kolekcji Stargres Downtown można ze sobą połączyć i znajdą zastosowanie one w kuchni, holu czy łazience jak i na terenach zewnętrznych.

Płytki podłogowe Stargres Downtown 60x60 to potwierdzenie , że klasyka we wnętrzu jest ponadczasowa. Stargres Downtown 60x60 sprawdzi się przy aranżowaniu podłogi lub ściany zarówno tych w łazience jak i kuchni oraz holu czy salonu. Płytki gresowe stylizowane na beton pozwolą na twórcze zrealizowanie wiele nowoczesnych projektów. Płytki Stargres Downtown 60x60 stanowią świetną bazę do kolejnych aranżacji.

Gres podłogowy Stargres Downtown 60x60 ze względu na swoje wysokie parametry techniczne może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń np. na tarasie czy balkonie. Płytka Stargres Downtown 60x60 jest o dużej antypoślizgowości co stanowi ją bezpieczną przy zastosowaniu na zewnątrz budynku. Kolekcja Stargres Downtown 60x60 stwarza ogrom możliwości aranżacji naszego pomieszczenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów