Wczytuję dane...

Azteca

Stargres Azteca

Poszukujesz materiału wykończeniowego o perfekcyjnej prezencji? A może zależy Ci, żeby charakteryzował się doskonałymi właściwościami eksploatacyjnymi? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: istnieje produkt łączący obydwie te cechy. Jest nim Stargres Azteca. Dzięki swym rewelacyjnym parametrom usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Stargres Azteca , czyli wygląd przełamujący stylistyczną nudę

Stargres Azteca został zaprojektowany z myślą o niekonwencjonalnych rozwiązaniach wnętrzarskich. Duże, brązowo-szare płytki od razu przykuwają wzrok. Uwagę przyciąga misterny wzór, przywołujący na myśl szlachetne inkrustacje mistrzów rzeźbiarstwa minionych epok. Stargres Azteca to przeciwwaga dla jednolitych, gładkich powierzchni i wyrazisty akcent w monochromatycznych wnętrzach. Świetnie dopełni się m.in. z elementami betonowymi, tworząc spójną, elegancką całość.

Znakomite walory użytkowe Stargres Azteca

Nie tylko design wyróżnia Stargres Azteca spośród konkurencyjnych produktów. Warto wspomnieć o walorach użytkowych, gdyż producent zadbał, by również na tym polu jego płytki nie miały sobie równych. Antypoślizgowa powłoka zapobiega wypadkom nie tylko w łazience, ale i na tarasie, bo tam także może być kładziony Stargres Azteca. Mrozo- i wodoodporność to kolejne cechy, które uprzyjemnią eksploatację na zewnątrz. Z kolei niepodatna na uszkodzenia nawierzchnia przyczyni się do użytkowania przez długie lata w każdych warunkach.

Zamów Stargres Azteca już dziś i ciesz się pięknymi płytkami w swoim domu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów