Wczytuję dane...

Plyty Tarasowe - Gresy 2 cm

Płytki tarasowe 2cm - na każdą pogodę

Wykończenie tarasu nie może być dziełem przypadku. Stylistycznie powinien odpowiednio wpisywać się w otoczenie, dlatego ważne jest, by płytki tarasowe pasowały np. do elewacji, ogrodzenia czy małej architektury ogrodowej. Dlatego warto poświęcić nieco czasu na wybór odpowiedniego wzoru i koloru zwłaszcza, że tego typu aranżacja jest realizowana najczęściej na lata.

Gresy tarasowe 2cm

Dobór odpowiedniego materiału, z którego wykonana będzie posadzka tarasu pozwoli w pełni cieszyć się wymarzonym otoczeniem wokół domu przez długie lata. Przestrzeń ta narażona jest na dużą ilość czynników atmosferycznych, dlatego bardzo ważnym kryterium powinny być właściwości użytkowe gresów tarasowych. Wybierając płyty tarasowe, należy zwrócić uwagę na ich mrozoodporność, nasiąkliwość, ścieralność oraz antypoślizgowość. Płytki tarasowe powinny jednak być nie tylko funkcjonalne, ale także zachwycać swoim wzornictwem i uniwersalnością. Miłośnikom szarości i grafitów polecamy gresy tarasowe o matowej powierzchni i nierektyfikowanych krawędziach - są mrozoodporne, antypoślizgowe i mają wysoką klasę ścieralności. Ci, którzy nie lubią nudy w aranżacjach, mogą sięgnąć po nietuzinkowe mozaiki, które będą cieszyć oko w czasie wypoczynku.

Płyty tarasowe

W każdej stylizacji tarasu elegancko będą prezentować się płytki tarasowe przypominające naturalne materiały, np. piasek, drewno czy kamień, dzięki którym uzyskamy efekt integralnej przestrzeni użytkowej. Stawiając na gres, w przeciwieństwie do naturalnego drewna, nie trzeba martwić się o to, jak będzie wyglądał taras, gdy spadnie deszcz. Nasze płyty tarasowe 60x60 drewnopodobne połączą piękno i delikatność natury z niebywałą wytrzymałością, z kolei płytki tarasowe 2 cm inspirowane betonem i kamienieniem sprawią, że przestrzeń będzie prezentowała się stylowo przez wiele lat. Imitacja kamienia, betonu, czy naturalnego piasku to ciekawa propozycja na taras od marki Stargres. Płytki tarasowe tego producenta świetnie sprawdzą się wewnątrz i na zewnątrz domu. Miłośnicy klasyki pokochają je za eleganckie, ponadczasowe wzory i wykończenie. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów