Wczytuję dane...

Neve

Paradyż Neve - klasyka i nowoczesność

Białe, klasyczne płytki ścienne z kolekcji Paradyż Neve są świetną propozycją dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości glazury w minimalistycznej stylistyce. Płytki z tej serii są łatwe w aranżacji, ponadczasowe i trwałe. Doskonale odnajdują się one w projektach inwestycyjnych, lecz równie dobrze sprawdzą się także w przestrzeniach domowych. Płytki Paradyż Neve pasują do praktycznie każdej możliwej aranżacji wnętrza. Uzupełnione drewnem będą prezentować się rustykalnie i przytulnie, zestawione ze złotem i połyskliwymi dodatkami pokażą splendor stylu glamour, a w połączeniu z intensywnymi, wyraźnymi barwami stworzą żywe, wesołe połączenia. 

Doskonały wybór dla inwestorów

Paradyż Neve to kolekcja białych, modułowych płytek ściennych. Produkt jest dedykowany zwłaszcza inwestorom realizującym duże projekty, takie jak budowa wielu budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej czy też hal sportowych. Dzięki prostemu, klasycznemu wzornictwu i jasnym kolorom wpasują się w każde wnętrze i każdą stylizację. Płytki Paradyż Neve charakteryzują się gładką, równą powierzchnią. Dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów: 25 x 33,3 cm, 25 x 40 cm, 20 x 60 cm, 30 x 60 cm, 29,5 x 59,5 cm,
25 x 75 cm, 29,8 x 89,8 cm, 32,5 x 97,7 cm. W odróżnieniu od wielu płytek tego producenta nie posiadają one właściwości mrozoodpornych, dlatego też przeznaczone są wyłącznie do montażu w zamkniętych pomieszczeniach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów