Wczytuję dane...

Fancy

Ceramika Paradyż Fancy

Ceramika Paradyż Fancy kojarzy się przede wszystkim ze stylem i elegancją – jest to spowodowane rozmaitymi wzorami, które widnieją na płytkach z tej kolekcji. Dzięki wielu modelom płytek, na które można się zdecydować, możliwe jest stworzenie niebanalnej, finezyjnej stylizacji w dowolnym wnętrzu, takim jak łazienka, salon czy kuchnia.

Ceramika Paradyż Fancy – modern Black&White?

Jednym z licznych atutów kolekcji płytek ceramicznych Paradyż Fancy jest ich stylistyka. Wydawać by się mogło, że każda z nich to oddzielna historia; zestawione ze sobą tworzą jednak doskonałą harmonię, co sprawia, że są tak modne. Ceramika Paradyż Fancy wykorzystuje odcienie bieli i czerni, skupia się na motywie naturalnego kamienia – marmuru. Płytki kolekcji Fancy to produkty o połyskującej powierzchni.

Ceramika Paradyż Fancy – elegancja i naturalne piękno

Płytki z prezentowanej kolekcji Fancy są do zastosowania w pomieszczeniach wewnątrz. Ceramika Pradyż Fancy obejmuje zarówno klasyczne płytki ścienne, jak i ciekawe dekory, wykorzystujące geometryczne wzory i ożywiające je elementy w nieco cieplejszych barwach. Stworzenie przepięknej aranżacji ułatwia też to, że w kolekcji dostępna jest dekoracyjna listwa – dzięki niej można pięknie zestawić płytki, a także oddzielić je od pozostałych elementów pomieszczeń.

Paradyż Fancy black&white

Wyraź swój charakter poprzez wnętrze Twojego Domu Marzeń. Pokaż, że klasyka z wykorzystaniem marmuru nigdy nie wychodzi z mody. Dopełnij ją geometrycznymi elementami dekoracyjnymi w postaci struktury i inserta o kierunkowo ułożonej grafice, podkreślonej złotem. Niech kontrast czerni i bieli uzupełni bogactwo złotych refleksów. Kolekcja Fancy to nowoczesna odmiana ponadczasowej klasyki, która sprawi, że stworzone wnętrze stanie się Twoją wizytówką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów