Wczytuję dane...

Rustland

Z miłości do tradycji

Rustykalny, czyli charakterystyczny, wiejski, ludowy a często nieokrzesany. W ceramicznym wydaniu cechy te podkreślane są przez matową, nieodbijającą światła powierzchnię, bogatą w spękania i sęki. W ten sposób prezentuje ona mocny, nadszarpnięty czasem charakter – jeszcze bardziej wyrazisty i realistyczny. Jednocześnie kolorystyka jaśniejszego oraz ciemniejszego brązu kolekcji jest ciepła, naturalna i wspaniale równoważy rustykalny, a zarazem ascetyczny wygląd drewna. Odwzorowanie drewna w ten sposób idealnie odnajdzie się zarówno w klimatycznym domu w górach, starej chacie na wsi, jak i w nowoczesnym, czy industrialnym wnętrzu, a spójność zachowasz również na zewnątrz poprzez płyty tarasowe 2.0. Jego żywe, dzikie oblicze stanie się świetnym dopełnieniem innych surowców, jak kamień, czy metal. W takich pomieszczeniach możesz funkcjonować spokojnie i zgodnie z rytmem natury, ciesząc się jednocześnie oryginalnością i śmiałością form oraz wzorów drewna.

Paradyż - Rustland

Szukasz pomysłu na podłogę, która w estetyczny i praktyczny sposób połączy salon, kuchnie oraz hol to jest jest wyzwanie. Płytki ceramiczne gresowe od producenta Ceramika Paradyż z kolekcji Rustland z fakturą deski w przyjemnych kolorach sprawdzą się w takich przestrzeniach. Kolekcja płytek podłogowych Ceramiki Paradyż Rustland nada ciepłego charakteru w salonie , a kuchnia, gdzie walory estetyczne muszą iść za rękę z wytrzymałością i odpornością na zaplamienia stanie się miejscem spotkań dla domowników i ich gości. Tak zrealizowane wnętrze przez kolekcję płytek podłogowych Paradyż Rustland tworzy spójną całość, która łączy funkcjonalność i estetykę.

Paradyż Rustland to płytka gresowa o ciepłej barwie doskonale skomponuje się zarówno z klasycznymi aranżacjami jak i nowoczesnymi , skandynawskimi czy rustykalnymi projektami.

Dzięki kolekcji płytek drewnopodobnych Paradyż Rustland wyruszysz w podróż do samego serca piękna i na nowo odkryj naturalność w jej ekskluzywnym wydaniu. Niezwykła subtelna struktura i delikatny błysk tonalnej grafiki w kolekcji Paradyż Rustland podkreślają autentyczność tej wyprawy. Dzięki nim przestrzeń wokół Ciebie wypełni się ponadczasowym pięknem i kojącą harmonią. Kolekcja płytek drewnopodobnych Paradyż Rustland podkreśli ciepło, spokój i naturalność każdego wnętrza. Zaproś je do siebie już teraz i ciesz się kojącymi chwilami. Płytki Paradyż Rustland są mrozoodporne, trwałe i antypoślizgowe dzięki tym właściwościom sprawdzą się także na zewnątrz naszych pomieszczeń , dekorując balkony lub tarasy. Płytki podłogowe Paradyż z serii Rustland sprostają wymaganiom codziennego ich użytkowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów