Paradyż Scandiano Ochra , Paradyż Scandiano Brown , Paradyż Scandiano Rosso , Paradyż Scandiano Beige , Paradyż Scandiano Elewacja , Płytki klinkierowe Scandiano , Klinkier Scandiano Ceramika Paradyż
Wczytuję dane...

Scandiano

Paradyż Scandiano to kolekcja, która powstała z tęsknoty za słońcem. Ciepła kolorystyka, bazująca na odcieniach beżu, ochry i brązu, stanowi odwołanie do klimatu południowych Włoch, a tonalny wzór i delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji, tak charakterystycznych dla sennych, śródziemnomorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Scandiano w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę słonecznej Italii we własnym otoczeniu i stworzyć niecodzienną, ponadczasową aranżację. Wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Scandinano Włoski taras

Kolekcja płytek klinkierowych Scandiano składa się z różnorodnych produktów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Paradyż Scandiano wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Skandiano składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Scandiano można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja klinkierowa Scandiano daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Scandiano Włochy otulone słońcem

Utrzymana w ciepłej kolorystyce kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Scandiano została zainspirowana klimatem południowych Włoch. Delikatna struktura i tonalny wzór Scandiano przywołują wspomnienia rozgrzanych słońcem elewacji i sennej atmosfery niewielkiego, śródziemnomorskiego miasteczka. Bogata kolorystycznie kolekcja Scandiano w przyjemnych barwach beige, ochra i brown obejmuje płytki w wielu formatach – prostokątne, które można łączyć w obrębie asortymentu, tworząc wiele interesujących aranżacji. Płytki klinkierowe Scandiano o podwyższonych parametrach technicznych i o grubości 11 mm doskonale sprawdzą się w lokalach użyteczności publicznej, jak również w bardziej kameralnych przestrzeniach – na patio, tarasie czy na balkonie domu rodzinnego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów