Wczytuję dane...

Elegantstone

Elegantstone - jasny dom

Żyj pełnią życia w otoczeniu szlachetnego piękna. Inspiracją dla powstania kolekcji Paradyż Elegantstone była słoneczna Hiszpania , przywołujące ciepło lata, beztroskę wakacji i romantyzm dalekich podróży. Odcienie beżu w kolekcji Elegantstone wprowadzą do Twoich wnętrz ciepły i wysublimowany klimat, który zmotywuje Cię do czerpania pełnymi garściami z każdego dnia. Wybierz płytki Cearmiki Paradyż Elegantstone , które pozwolą ci w pełni wyrazić twój niepowtarzalny styl.

Paradyż Elegantstone - słoneczny nastrój

Płytki Paradyż Elegantstone  utrzymane są w beżowej tonacji, która ociepla wizualnie pomieszczenie, a rysunek kamienia z wyraźnie odznaczającymi się, barwnymi liniami ożywia pokrytą nimi powierzchnię i tworzy poczucie obcowania z nieposkromionym majestatem natury. Płytki Elegantstone nadadzą każdemu wnętrzu rys surowej, szlachetnej elegancji i wyzwolą w domownikach pozytywną, letnią energię niezależnie od pory roku. Tonalność płytek sprawia, że żadne dwie wyłożone nimi powierzchnie nie będą takie same.

Elegantstone - jakość i trwałość

Płytki z kolekcji Ceramiki Paradyż Elegantstone są wykonane z gresu szkliwionego o powierzchni półpolerowanej ( tzw. Lappato )o wysokiej twardości. Jest to materiał wysoce odporny na ścieranie i łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu płytki zachowają wspaniały wygląd przez lata. Brzegi płytek Ceramiki Paradyż Elegantstone są rektyfikowane, dzięki czemu można łączyć je z użyciem bardzo wąskiej fugi (od 2mm). Płytki są mrozoodporne, co pozwala stosować je także na zewnątrz, na przykład na balkonach bądź tarasach. lub jako elegancka elewacja zewnętrzna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów