Wczytuję dane...

Afternoon

Ceramika Paradyż Afternoon – dwa światy

Producent płytek ściennych Ceramika Paradyż tworząc serię Afternoon połączył nowoczesność, tradycje i odrobinę natury. Tak oto powstała kolekcja Paradyż Afternoon inspirowana zachwycającą przyrodą Skandynawii i najciekawszymi stylami aranżacyjnymi. Kojące odcienie szarości i brązu zestawione z niezwykłymi fakturami typu chevron sprawiają, że Ceramika Paradyż Afternoon to kolekcja uniwersalna, która sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Ciepłe drewno obok szarości betonu, niezwykła gra światła i cienia oraz wykorzystanie unikalnych struktur i form dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z płytkami Ceramiki Paradyż Afternoon możesz udekorować wnętrza industrialne, skandynawskie, minimalistyczne czy rustykalne. 

Płytki Afternoon do łazienek i nietylko

Kolekcja Ceramiki Paradyż Afternoon składa się z płytek ściennych przeznaczonych do aranżacji wnętrz łazienkowych i kuchennych. Zainspirowana powrotem do natury oraz łączeniem stylów, struktur i kolorów, perfekcyjnie zestawia prostotę i minimalizm z wyszukanymi strukturami oraz nowoczesnym heksagonalnym kształtem. Płytki ścienne Ceramika Paradyż Afternoon to najlepszy dowód na to, że natura nigdy nie wychodzi z mody i zajmuje zaszczytne miejsce w gronie ponadczasowych trendów aranżacyjnych. Wybieraj spośród gładkich, rektyfikowanych płytek tonalnych oraz strukturalnych płytek z modnym, powtarzalnym wzorem i twórz nieszablonowe aranżacje inspirowane naturą!

Kojąca kompozycja nowoczesności , Tradycji i natury

Ujmująca woń żywicy, delikatny chrzęst ściółki pod nogami, relaksujący dotyk kory – wszystko to zostało zaklęte w kolekcji Ceramiki Paradyż Afternoon. Projektując serię Afternoon, sięgnęliśmy po inspirację z przyrody i powszechnej o nią dbałości. Uspokajający minimalizm sprawi, że odzyskasz wewnętrzną równowagę i zanurzysz się w balsamicznym odprężeniu. Dzięki połączeniu ciepłego drewna z delikatną szarością betonu, które otwiera praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne naszych wnętrz z kolekcją Afternoon, a wykorzystanie oryginalnych struktur oraz form wraz z grą światła i cienia, pozwala na stworzenie niezwykle eleganckiego wnętrza. Wykorzystaj niezwykłe elementy kolekcji Afternoon i pozwól zabrać się w podróż w głąb najnowszego trendu "powrót do natury"  gdzie minimalizm i świat natury wzajemnie się przenikają i uzupełniają.

Kolekcja Afternoon  to doskonały duet który łączy dwa światy. Z jednej strony neutralną, ponadczasową grafiką kamienia w szarych odcieniach, z drugiej rysunek szlachetnego drewna urozmaicony strukturą pasków i modnego chevronu. Ich kombinacja to doskonały mariaż, który zmieni Twoje wnętrze w ciepły i przytulny azyl. Całości kolekcji Afternoon dopełniają płytki z grafiką srebrzystego kamienia oraz mozaika o kształcie rombu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów