Płytki klinkierowe Viano , Viano Paradyż , Paradyż Viano Antracite , Paradyż Viano Grys , Paradyż Viano Beige , Ceramika Paradyż Viano , Viano klinkier , Paradyż Viano płytki elewacyjne , Viano Grys
Wczytuję dane...

Viano

Uniwersalna kolekcja Ceramiki Paradyż Viano

Ceramika Paradyż Viano to kolekcja, która powstała na odcieniach beige , grys oraz antracite , stanowi odwołanie do klimatu południowych Włoch, a delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji nadmorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Viano w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę południowych klimatów we własnym otoczeniu na tarasie lub balkonie i stworzyć niecodzienną aranżację. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Viano to wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe które można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Viano do wszechstronnych zastosowań

Kolekcja płytek klinkierowych Viano Ceramiki Paradyż składa się z różnorodnych produktów i kolorów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Viano wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Viano składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Viano można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Viano daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Viano – nowoczesność lub klasyka!

Kolekcja płytek klinkierowych Viano w pełnej gamie formatów, w trzech różnych twarzach koloru Viano Beige , Viano Grys , Viano Antracite to kwintesencja marzeń o wolnej przestrzeni. Płytki klinkierowe Viano oraz elementy wykończeniowe typu elewacje, parapety, stopnice i podstopnice pozwolą na stworzenie wymarzonej przestrzeni wokół domu, utrzymanej w klimacie przyulicznej, malowniczej kawiarenki. Zróżnicowana powierzchnia płytek klinkierowych Viano jeszcze bardziej podkreśli realistyczny wygląd, nawiązujący do nierównego bruku, niosącego za sobą ślady historii i tradycji.

Z natury wszechstronne

Uniwersalna kolekcja płytek klinkierowych Viano, utrzymana w neutralnych odcieniach Viano Beige, Viano Grys i Viano Antracite idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Subtelna, inspirowana naturą struktura i delikatny, tonalny wzór bezpośrednio płytek klinkierowych Viano wskazują na inspirację zachwycającym światem przyrody. W skład wszechstronnej kolekcji Viano wchodzą płytki bazowe (30x30 cm, 30x60 cm), stopnice narożne i proste (30x30 cm i 30x60 cm), cokoły (8,1x30 cm), podstopnica (14,8x30 cm), płytki elewacyjne (6,6x24,5 cm) oraz te przeznaczone na parapety (10x20 cm). Wielość formatów przy jednocześnie podwyższonych parametrach technicznych umożliwia zastosowanie gresu Viano na ścianach i podłogach całej posesji: od salonu, przez klatkę schodową i taras aż po elewację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów