Wczytuję dane...

Tamoe

Marzysz o prawdziwie unikatowym wnętrzu, urządzonym w sposób, który naprawdę wyraża Ciebie? Stwórz swój własny, niepowtarzalny wzór dzięki wielobarwnym, wzorzystym płytkom z kolekcji Paradyż Tamoe!

Paradyż Tamoe – płytka do płytki…

… aż stworzysz swój własny, unikalny wzór z ogromnej liczbie elementów dostępnych w tej kolekcji. Oferuje ona aż sześć kolorów i cztery różne formaty, jak również dwa rodzaje powierzchni – płaską oraz delikatnie pofalowaną. Wszystkie te elementy łączą się ze sobą idealnie w dowolnej kombinacji, gwarantując, że nikt inny nie będzie miał na ścianie dokładnie takiego samego wzoru, jak Ty. Dla osób, którym taka gama możliwości wydaje się wciąż nie dość szeroka, kolekcja oferuje także szklane inserta z energetyzującymi grafikami przedstawiającymi jedzenie, świetnie nadającymi się do kuchni. Mieszaj wszystkie dostępne elementy w dowolny sposób, tworząc jedyne w swoim rodzaju, absolutnie unikatowe aranżacje. Ciesz się niezrównaną wolnością ekspresji i podkreśl swój niezwykły charakter!

Trwałość i wygoda

Płytki ścienne z kolekcji Paradyż Tamoe wykonane są z grysu z zastosowaniem technologii Monoporosa, która zapewnia wysoką odporność na zamoknięcie i gwarantuje łatwość utrzymania pokrytych płytkami powierzchni w czystości. Inserta są natomiast wykonane z wysokiej wytrzymałości szkła. Oba typy elementów charakteryzują się wysoką wytrzymałością i z odrobiną wysiłku będą prezentowały się wyjątkowo przez długie lata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów