Wczytuję dane...

Macroside

Paradyż Macroside - płytki rozświetlone przez gwiazdy 

Zaczerpnij inspiracji z głębi nocnego nieba! Zastosowane w kolekcji Paradyż Macroside surowe odcienie betonu przełamane barwnymi akcentami pozwalają na tworzenie niebanalnych, klimatycznych, autorskich aranżacji. Wzory inspirowane obrazami rozświetlonej gwiazdami galaktyki nadadzą Twojej przestrzeni unikatowego wyrazu przywodzącego na myśl konceptualne hotele butikowe oraz drogie restauracje w zachodnioeuropejskich metropoliach. Płytki Macroside Ceramiki Paradyż w kolorze antracytu odwzorowują barwy nocnego nieba, natomiast półpolerowana powierzchnia płytek w wariantach kolorystycznych bianco i silver tworzy wrażeni srebrzystą poświaty gwiezdnego pyłu i drogi mlecznej. Bogactwo zastosowanych wzorów i dekorów łączących w sobie wszystkie kolorystyki nie zmienia faktu, że płytki z tej kolekcji doskonale nadają się do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Macroside piękno i wytrzymałość

Płytki Paradyż Macroside wykonane są z gresu szkliwionego o wysokiej twardości z powierzchnią matową bądź półpolerowaną. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz czynniki środowiskowe, dzięki czemu jest nie tylko trwały, ale także łatwy w utrzymaniu. Brzegi płytek Macroside są rektyfikowane, co ułatwia łączenie i pozwala na zastosowanie cieńszej fugi. Płytki są mrozoodporne i można je stosować na powierzchniach zewnętrznych.

Pragniesz, aby przestrzeń wokół Ciebie wyrażała Twoją oryginalną osobowość? Wyraź siebie z pomocą ekspresyjnych płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Macroside z modnym terrazzo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów