Płytki klinkierowe Cloud , Paradyż klinkier Cloud Brown , Paradyż klinkier Cloud Rosa , Płytki Cloud Rosa , Płytki klinkierowe Cloud Brown , Klinkier Cloud , Płytki klinkierowe na schody Cloud
Wczytuję dane...

Cloud

Płytki Klinkierowe Cloud - klinkier o bardzo oryginalnej strukturze powierzchni - występowanie przebarwień na powierzchni płytek tworzy niepowtarzalny efekt kolorystyczny. Kolekcja klinkierowa Cloud Brown i Cloud Rosa to efektowne cienie na płytkach z tej kolekcji. Płytka klinkierowa Cloud to nie chmura zasłaniająca słońce, ale celowy zabieg naszych projektantów. Delikatne i subtelne przenikanie się dwóch kolorów, tworzące jedną całość to nie lada wyzwanie. Nam się udało! Co więcej, kolory są tak dobrane, że będą się idealnie komponować z meblami i roślinami ogrodowymi. 

Połączenie zalet tradycyjnego klinkieru z atutami gresu porcelanowego zaowocowało stworzeniem przez Ceramikę Paradyż klinkieru Cloud Brown oraz Cloud Rosa - materiału funkcjonalnego, efektownego i trwałego.

Płytki Klinkierowe Cloud - przenikanie kolorów

Odporność na działanie różnych warunków atmosferycznych, m.in. wysokich temperatur i mrozu, bardzo niska nasiąkliwość wodna, doskonała przyczepność do podłoża, łatwa pielęgnacja i utrzymanie w czystości - są to zalety, które przekonują do zastosowania produktów Ceramiki Paradyż Cloud na zewnątrz. Ofertę płytek klinkierowych Cloud Brown i Cloud Rosa uzupełnia bogaty asortyment kształtek schodowych, parapetowych i elewacyjnych. Różnorodność barw Cloud Brown i Cloud Rosa oraz antypoślizgowość powierzchni tworzą kompletny, funkcjonalny w zastosowaniu system zewnętrzny.Opracowane serie produktów pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki zastosowanym kolorystykom w Cloud Brown i Cloud Rosa i strukturom można je stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków jako okładzina stref wejściowych, schodów wejściowych i wewnętrznych, elewacji domów jednorodzinnych, budynków i obiektów użyteczności publicznej, banków, dekoracji okien i parapetów, okładzin ogrodzeń lub małej architektury, jak również tarasów i korytarzy.

Opracowane kolorystyki Płytki Klinkierowej Cloud Brown i Cloud Rosa świetnie komponują się z większością materiałów stosowanych do wykończenia zewnętrznego budynków. Produkty klinkierowe Cloud Brown i Cloud Rosa można swobodnie zestawiać z cegłą, dachówką, blachą dachową lub innymi pokryciami dachowymi i elewacyjnymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów