Wczytuję dane...

Calacatta

Calacatta  - nowoczesna odsłona klasyki

Biały marmur – synonim luksusu i ponadczasowej elegancji – nieustannie inspiruje współczesnych projektantów aranżujących przestronne wnętrza przy użyciu płytek wielkiego formatu. Utrzymana w bieli kolekcja Calacatta obejmuje podłogowe i ścienne płytki bazowe (w rozmiarach 59,8x59,8 cm, 59,8x119,8 cm, 89,8x89,8 cm, 89,8x179,8 cm), a także elementy dekoracyjne: modne heksagony i klasyczne mozaiki, podkreślające wybrany styl łazienki, salonu czy sypialni. Tonalne płytki zdobi grafika z niezwykłą precyzją oddająca sieć żyłek Statuario – najpiękniejszego białego marmuru. Polerowana powierzchnia płytki przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, natomiast wersja matowa idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu.

Ceramika Paradyż Calacatta – klasyka

Płytki z gresu szkliwionego z kolekcji Paradyż Calacatta swoim designem nawiązują do białego marmuru – synonimu ponadczasowej elegancji i luksusu. Doskonale sprawdzają się w przestronnych wnętrzach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Kolekcja Calacatta obejmuje płytki ścienno-podłogowe, dekoracje, mozaiki i elementy wykończeniowe. Te pierwsze zachwycają swoją tonalnością oraz grafiką wzorowaną na sieci żyłek Statuario, charakterystycznych dla najpiękniejszego białego marmuru. Wyróżnia je także mrozoodporność, dlatego sprawdzą się zarówno w łazienkach, kuchniach, salonach i przedpokojach, jak i na tarasach czy balkonach. Elementy dekoracyjne serii Paradyż Calacatta obejmują modne heksagony i wyważone mozaiki, które stanowią nowoczesne dopełnienie klasycznych aranżacji. Możliwość łączenia dekoracji pozwala uzyskać niepowtarzalne grafiki ścienne i podłogowe. W kolekcji znajdują się również elementy wykończeniowe, czyli cokoły, których design współgra ze stylistyką płytek tonalnych.

Płytki marmurowe Calacatta do luksusowych wnętrz

Inspirowane białym marmurem płytki Calacatta sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych, klasycznych, glamour i pałacowych. To propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na aranżację przestronnych wnętrz. Polerowana powierzchnia przywodzi na myśl luksusowe wnętrza śródziemnomorskich rezydencji, a płytki w wersji matowej pięknie prezentują się w połączeniu z drewnem i metalem, stanowiąc efektowną ozdobę aranżacji nowoczesnych i industrialnych.

Paradyż Calacatta to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus marmuru płytki gresowe, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Paradyż Calacatta w odcieniach bieli, muśnięte szarym kolorem, rozświetlą i ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Calacatta występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Paradyż Calacatta 59,8x59,8 , Paradyż Calacatta 89,8x89,8 , Paradyż Calacatta 59,8x119,8 , Paradyż Calacatta 119,8x119,8 , Paradyż Calacatta 89,8x179,8

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Calacatta Ceramiki Paradyż pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Utrzymana w bieli kolekcja Calacatta Ceramiki Paradyż z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki Calacatta Ceramiki Paradyż Poler lub Mat przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki typu Calacatta Ceramiki Paradyż z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Calacatta Ceramiki Paradyż, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów