Płytki Klinkierowe Natural Ceramika Paradyż , Paradyż klinkier Natural . Natural Brown Paradyż , Natural Rosa Paradyż , Ceramika Paradyż płytki klinkierowe Natural , Natural Rosa , Natural Brown
Wczytuję dane...

Natural

Płytki Klinkierowe Natural Ceramiki Paradyż - to klinkier o bardzo oryginalnej powierzchni - matowej lub strukturalnej. Kolekcja klinkierowa Natural Brown i Natural to szereg elementów wykończeniowych który pozwoli nam w piękny sposób zaaranżować nasze miejsce do odpoczynku na tarasie lub balkonie . 

Połączenie zalet tradycyjnego klinkieru z atutami gresu porcelanowego zaowocowało stworzeniem przez Ceramikę Paradyż klinkieru Natural Brown oraz Natural Rosa - materiału funkcjonalnego, efektownego i trwałego.

Płytki Klinkierowe Natural - nieunikniony standard

Odporność na działanie różnych warunków atmosferycznych, m.in. wysokich temperatur i mrozu, bardzo niska nasiąkliwość wodna, doskonała przyczepność do podłoża, łatwa pielęgnacja i utrzymanie w czystości - są to zalety, które przekonują do zastosowania produktów Ceramiki Paradyż Natural na zewnątrz. Ofertę płytek klinkierowych Natural Brown oraz Natural Rosa uzupełnia bogaty asortyment kształtek schodowych, parapetowych i elewacyjnych. Różnorodność Natural Brown oraz Natural Rosa oraz antypoślizgowość powierzchni tworzą kompletny, funkcjonalny w zastosowaniu system zewnętrzny.Opracowane serie produktów pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki zastosowanym kolorystykom w Natural Brown oraz Natural Rosa i strukturom można je stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków jako okładzina stref wejściowych, schodów wejściowych i wewnętrznych, elewacji domów jednorodzinnych, budynków i obiektów użyteczności publicznej, banków, dekoracji okien i parapetów, okładzin ogrodzeń lub małej architektury, jak również tarasów i korytarzy.

Opracowane kolorystyki Płytki Klinkierowej Natural Brown oraz Natural Rosa świetnie komponują się z większością materiałów stosowanych do wykończenia zewnętrznego budynków. Produkty klinkierowe Natural Brown oraz Natural Rosa można swobodnie zestawiać z cegłą, dachówką, blachą dachową lub innymi pokryciami dachowymi i elewacyjnymi.

Klinkier Natural

Ale w nowym wydaniu. Niestandardowa kolorystyka, połączenie klinkieru i atutów gresu porcelanowego – z tej kombinacji powstała kolekcja Natural. Szeroki wachlarz elementów pozwoli na wykończenie każdej powierzchni. Dwa zaproponowane kolory odbiegają nieco od kanonu kolorystyki klinkierowej: wyrazista i nasycona czerwień oraz ciepły, ciemny brąz. Nie bój się zaszaleć ze standardowym rozwiązaniem

Sortuj według:
Wyświetl po produktów