Wczytuję dane...

Burlington

Burlington niepowtarzalny urok

Kolekcja gresów Burlington o grubości 2cm płytki producenta Ceramika Paradyż którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz to produkty o wysokich parametrach użytkowych  , płyty tarasowe Burlington 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Burlington 2cm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy 2cm Burlington dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych tzn. 59,5x59,5 cm , 59,5x89,5 cm oraz 59,5x119,5 cm oraz kilku odsłonach kolorystyczny które pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych Burlington 2cm to : Burlington Ivory , Burlington Blue , Burlington Silver oraz Burlington Rust., Płyty tarsowe są niezwykle wytrzymałe dlatego świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Burlington 2cm to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe - gresy 2cm Burlington producenta Ceramiki Paradyż są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na lata na taras, balkon lub do ogrodu. Dzięki wysokim parametrom kolekcję płytek gresowych Burlington można zastosować w przestrzeniach użyteczności publicznej to potwierdza , że gresy Burlington mają bardzo szerokie zastosowanie.

Niepowtarzalny urok w ogrodzie

Dzięki wzornictwu, które rysunkiem i strukturą odzwierciedla naturalny kamień, płytki z serii Burlington można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, tworząc oryginalną i niepowtarzalną przestrzeń. Ich wielkoformatowy rozmiar organiczno-matowa faktura oraz dyskretne odcienie (piaskowy - Ivory, brązowo-rdzawy - Rust, srebrny - Silver, ciemnoniebieski – Blue) idealnie komponują się z naturą, stanowiąc integralną i spójną całość. Mrozoodporne płytki tarasowe z gresu szkliwionego Burlington to mariaż nowoczesności z nieprzeciętną praktycznością – technika montażu za pomocą wsporników pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie tarasów wentylacyjnych oraz trwałych ścieżek ogrodowych. Otocz się niepowtarzalnością!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów