Wczytuję dane...

Garden

Garden tak naturalne

Kolekcja gresów Garden o grubości 2cm płytki producenta Ceramika Paradyż którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz to produkty o wysokich parametrach użytkowych  , płyty tarasowe Paradyż Garden 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Garden 2cm Ceramiki Paradyż mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy 2cm Paradyż Garden dostępne są w trzech odsłonach kolorystyczny które pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych Paradyż Garden 2cm to : Paradyż Garden Beige , Paradyż Garden Grafit , Paradyż Garden Grys. Płyty tarasowe są niezwykle wytrzymałe dlatego świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Paradyż Garden 2cm to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe - gresy 2cm Garden producenta Ceramiki Paradyż są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na lata na taras, balkon lub do ogrodu. Dzięki wysokim parametrom kolekcję płytek gresowych Paradyż Garden można zastosować w przestrzeniach użyteczności publicznej to potwierdza , że gresy Paradyż Garden mają bardzo szerokie zastosowanie.

W zgodzie z naturą

Kolekcja Garden inspirowana naturalnymi odcieniami i fakturami piaskowców, granitów i marmurów wpisuje się w trend łączenia powierzchni użytkowych — zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Neutralne, momentami chłodniejsze bądź cieplejsze, odcienie płytek wchodzących w skład kolekcji (Beige, Grys, Grafit, Antracyt, Umbra) w formacie 59,5x59,5 cm doskonale sprawdzają się w aranżacji przestrzeni wypoczynkowej. Reorganizacja ogrodu, wytyczenie ścieżek ułatwiających poruszanie się wśród zieleni, wyznaczenie miejsca dla mebli ogrodowych i grilla — stylowa metamorfoza nawierzchni zewnętrznej z kolekcją Garden staje się prosta i przyjemna. Struktura płytek odwzorowująca naturalną skałę dobrze komponuje się z roślinnością ogrodową. Płynne przejście między salonem, nawiązującym w swojej aranżacji do motywów skalnych, a ogrodem, wykorzystującym płytki z kolekcji Garden, wpływa na spójność stylu dominującego w budynku i wokół niego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów