Wczytuję dane...

Wildland

Paradyż Wildland - dzika natura

Napawaj się surowym pięknem natury dzięki płytkom Paradyż Wilddland w formie imitacji drewna, kształtowanego przez czas i nieokiełznaną potęgę dzikiej przyrody. 

Kolekcja Ceramiki Paradyż Wildldand wypełni przestrzeń Twojego mieszkania pierwotnym urokiem dzikich ostępów i przywoła wspomnienia beztroskich wędrówek po lesie, woni mchu i szelestów leśnej ściółki. Naturalna uroda płytek podłogowych Wildldand, podkreślona przez liczne, nieregularne i organiczne linie spękań oraz sęków, pozwolą cieszyć się unikalnym pięknem powierzchni z postarzanego drewna bez martwienia się o skomplikowaną konserwację powierzchni drewnianych. 

Płytki drewnopodobne - Wildland

Ceramika Paradyż Wildland to połączenie uroku drewna z prostotą konserwacji ceramiki sprawiają, że płytki imitujące drewno stanowią coraz popularniejszy element wykończeń wnętrz. Okażą się one niezwykłą ozdobą nie tylko dla przestrzeni zaaranżowanych w stylu industrialnym czy też rustykalnym, ale także dla współczesnych wnętrz, tworzonych w duchu niezwykle ostatnio popularnego funkcjonalnego minimalizmu. Kontrast minimalistycznej prostoty z niepowtarzalnym pięknem, autentycznością i dyskretną, surową elegancją płytek Ceramika Paradyż Wildland może nadać naszemu mieszkaniu prawdziwie niepowtarzalny styl. Zastosowanie modularnych formatów 14,8 × 119,8 cm i 14,8 × 89,8 cm oraz uzupełnione dekoracjami typu chevron pozwolą Ci dodać akcent surowego, naturalnego piękna do praktycznie każdej przestrzeni. Płytki Ceramika Paradyż Wildland są odporne na działanie niskich temperatur i mogą być stosowane również na zewnątrz.

Paradyż Wildland - Surowe Piękno Natury

Poznaj surowe piękno natury w postaci drewna utkanego przez nieokiełzane siły czasu i otoczenia. Kolekcja Ceramika Paradyż Wildland wypełni Twą przestrzeń urokiem pierwotnej przyrody, przywołując wspomnienia beztroskich wędrówek w towarzystwie zapachu mchu i szelestu leśnej ściółki. Naturalnym środowiskiem dla surowego piękna płytek Ceramiki Paradyż Wildland są nie tylko przestrzenie industrialne i rustykalne podkreślone przez liczne linie spękań oraz sęków, ale również wnętrza tworzone w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce. To tam ich niepowtarzalne piękno, autentyczność i niezaprzeczalna elegancja potrafią zaprezentować się w pełnej krasie, eksponując przy tym swój rzemieślniczy rodowód.

Wildland - dzika natura Drewna

Synonim długowieczności i siły – dąb. To on posłużył jako główna inspiracja do powstania kolekcji Wildland. Wyjątkowa oferta oparta na klasycznej grafice drzewa dębowego charakteryzuje się wyrazistością i naturalnością, a zawarta w niej dzikość i nieposkromiona siła przyrody nadają niepowtarzalną estetykę. Ceramika Paradyż Wildland to zbiór nieoczywistych cech, które tworzą oryginalną całość o uniwersalnym obliczu. Płytki Ceramika Paradyż Wildland z powodzeniem można wykorzystać do subtelnego pokreślenia klasycznych aranżacji, jak i stosować jako tło do odważniejszych koncepcji stylistycznych. Bogaty wachlarz kolorystyczny (Light, Warm, Naturale, Dark), oraz niezwykle efektowne dekoracje nacinane Chevron dają praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu spektakularnych pomieszczeń domowych i przestrzeni rekreacyjno-ogrodowych. Ceramika Paradyż Wildland - stań się panem swojej przestrzeni i zamień siłę oraz majestatyczną naturę dębu w pełen ciepła i elegancji wymiar piękna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów