Wczytuję dane...

Ritual

Ritual nowoczesny azyl

Przekonaj się, że wnętrze inspirowane naturalnym kamieniem nie musi być zimne. Poczuj jego bliskość, która otula ciepłem niczym aksamit. Niech twoja przestrzeń stanie się twoim własnym, nowoczesnym azylem, w którym poczujesz się bezpiecznie i pewnie. Połączenie subtelnego, miękkiego tła oraz delikatnych, jasnych żyłek i przebarwień nada jej wyjątkowego charakteru. Wybierz spośród dwóch wariantów kolorystycznych (Ritual Taupe Soft, Ritual Grey Soft) i odpoczywaj, nabierając sił na kolejny dzień oraz nowe wyzwania.

Ceramika Paradyż Ritual twój azyl

W upodobania osób minimalistycznych wnętrz trafia propozycja naturalnego kamienia producenta Ceramiki Paradyż która stała się inspiracją dla stworzenia kolekcji płytek ścienno podłogowych Ritual. Odzwierciedlenie kamienia w kolekcji Ceramika Paradyż Ritual jest nowoczesnym azylem naszego wnętrza. W płytkach Ceramiki Paradyż Ritual odnajdziemy połączenie subtelnego tła , jasnych żyłek i przebarwień. Gresy ścienno podłogowe Ritual występują w dwóch wariantach kolorystycznych : Ritual Taupe Soft , Ritual Grey Soft ) każda z propozycji nada wnętrzu innego charakteru. Ceramika Paradyż Ritual to kolekcja skierowana do wszystkich, którzy czerpią energię z harmonii i spójnego wnętrza.

Płytki podłogowe Ceramiki Paradyż Ritual dostępne są w kilku rozmiarach : 60x120 , 120x120 oraz płytki wielkoformatowe 120x280. Matowa powierzchnia gresów Ritual pozwoli na zaaranżowanie dużych powierzchni ścian lub podłóg, ale również na wykorzystanie kolekcji Ceramiki Paradyż Ritual Grey oraz Ceramiki Paradyż Ritual Taupe jako elewacja zewnętrza. Zestawienie płytek kolekcji Ritual Grey oraz Ritual Taupe doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych łazienkach lub kuchniach.

Nowoczesność, minimalizm i harmonia nigdy nie były bliżej. Kolekcja gresów Ceramiki Paradyż Ritual Grey oraz Ceramiki Paradyż Ritual Taupe to wariacja na temat piękna w surowej estetyce naturalnego kamienia. Płytki gresowe Ceramiki Paradyż Ritual Grey oraz Ceramiki Paradyż Ritual Taupe uświetnią pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnymi lub loftowym klimacie. Płytki ścienno podłogowe Ritual Grey i Ritual Taupe posiadają rektyfikowane krawędzie co pozwala na użycie minimalnej fugi a to wpływa na cały efekt wizualny naszego wnętrza. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy Płytki Ceramiki Paradyż Ritual Grey i Ritual Taupe posiadają właściwości mrozoodporne co pozwala na zastosowanie ich także na tarasie lub balkonie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów