Wczytuję dane...

Sunnydust

Paradyż Sunnydust – jasna przystań w codziennej szarości

Stwórz unikalne wnętrze, które napełni cię poczuciem ciepła i spełnienia, z płytkami z kolekcji Paradyż Sunnydust! Napawaj się ciepłem betonu ozdobionego delikatnym rysunkiem naturalnego kamienia, który wypełni Twój dom spokojem słonecznych dni. 

Dzięki płytkom z kolekcji Sunnydust każda przestrzeń może okazać się przyjazną, bezpieczną przystanią, chroniącą przed pośpiechem i banalnością dnia codziennego. Pozwól otulić się stonowanym odcieniom beżu i szarości, które nadadzą twojemu otoczeniu wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Subtelny rysunek naturalnego kamienia zatopiony w fakturze betonu będzie dodającym Ci sił i energii fundamentem, na którym możesz budować szczęśliwe życie każdego dnia!

Estetyka i wytrzymałość

Paradyż Sunnydust to seria płytek uniwersalnych charakteryzujących się wysoką klasą ścieralności PEI 4. Kolekcja oferuje wysokiej jakości płytki ścienne i podłogowe, które doskonale sprawdzą się w takich dowolnych pomieszczeniach, takich jak łazienki, salony, czy też kuchnie. Płytki z tej kolekcji wiernie odwzorowują powierzchnię betonu ozdobioną delikatnym rysunkiem naturalnego kamienia. Płytki Paradyż Sunnydust charakteryzują się rektyfikowanymi brzegami, pozwalającymi łączyć je z minimalnym użyciem fugi. Dzięki temu pokryte nimi powierzchnie wydają się być bardziej jednolite, a całe pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie większego. Płytki Paradyż są także mrozoodporne, dzięki czemu można stosować je także na zewnątrz, np. na balkonach oraz tarasach.

Dom muśnięty promieniem słońca

Stwórz wnętrze z Paradyż Sunnydust, które wypełni cię poczuciem spełnienia. Ciepłe oblicze betonu z delikatnym rysunkiem naturalnego kamienia, wprowadzi do twojego domu spokój słonecznych dni. 
Najbliższa przestrzeń może stać się dla ciebie przystanią, która chroni przed codziennym pośpiechem. Daj się otulić stonowanym barwom beżu i szarości, które pozwolą nadać twojemu otoczeniu unikalnego charakteru. Paradyż Sunnydust to rysunek kamienia zatopiony w betonowej fakturze stanie się pewnym fundamentem, dzięki któremu nabierzesz siły i energii do działania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów