Wczytuję dane...

Willow

Ceramika Paradyż Willow relaks na balkonie

Kolekcja płytek tarasowych 2 cm Willow przeniesie Cię w miejsce, gdzie nie istnieje żaden pośpiech, a atmosfera relaksu i spokoju unosi się w powietrzu. Dzięki zastosowaniu gresy 2cm Willow o charakterystycznej struktury drewna, niepowtarzalnej grafiki przedstawiającej słoje oraz delikatnych odcieni brązu i beżu odzwierciedlających naturalny surowiec, możliwe było uzyskanie wysokiego stopnia autentyczności. Płytki Tarasowe Willow Ceramiki Paradyż w formacie 29,5 x 119,5 cm przeznaczone do zastosowań zewnętrznych sprawdzą się idealnie do tworzenia inspirujących tarasów, balkonów oraz ogrodów zintegrowanych z przyrodą i zaprojektowanych w duchu nowoczesnych trendów aranżacyjnych.
Ceramika Paradyż Willow to kolekcja gresów o grubości 2cm płytki to inspirowane odzwierciedleniem drewna kolekcja płyt Tarasowych Willow którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz. Płyty tarasowe Paradyż Willow 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Ceramiki Paradyż Willow 2cm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy drewnopodobne 2cm Willow pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych drewnopodobnych Willow dostępna jest w dwóch odsłonach Paradyż Willow Beige i Paradyż Willow Ochra płytki 2cm są niezwykle wytrzymałe. Gres 2 cm Willow świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Paradyż Willow to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe drewnopodobne Ceramiki Paradyż Willow są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na taras balkon lub do ogrodu.

Willow – relaksujące chwile w otoczeniu natury

Pragniesz miejsca, w którym zrelaksujesz się po długim, ciężkim dniu? Wystarczy balkon lub niewielki taras i ciekawie zaaranżowana przestrzeń z kolekcją Willow. Możesz stworzyć ją wraz z wyjątkowymi płytami tarasowymi z kolekcji Willow. Ich ciepłe kolory (beige, ochra, brown) oraz struktura z charakterystycznymi słojami dębowego drewna tworzą niezwykle inspirującą i naturalną całość. Uniwersalny charakter płytek sprawia, że współgrają z naturalnymi kamieniami (piaskowiec, otoczak, żwirek, piasek, beton), wnosząc pierwiastek wyjątkowości do otoczenia zaaranżowanego w dowolnej stylistyce. Płyty tarasowe Willow o grubości 2 cm (dostępne w bazowym rozmiarze 29,5 x 119,5 cm) cechują się znakomitą wytrzymałością (gres szkliwiony), odpornością na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mróz), wysoką antypoślizgowością oraz łatwością układania i demontażu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów