Wczytuję dane...

Freedom

Paradyż Freedom - wolność i energia

Piękno otaczającego Cię świata jest każdego dnia niewyczerpanym źródłem radości i energii do działania. Twój dom jest miejscem osobistej wolności i swobodnej ekspresji, w którym możesz bez przeszkód wyrażać siebie. Znajdź swoje natchnienie i ciesz się unikalną, niebanalną estetyką wnętrz dzięki płytkom z kolekcji Paradyż Freedom.

Seria płytek Paradyż Freedom wyróżnia się przede wszystkim piękną i bogatą kolorystyką, zarażającą radością i napełniającą energią do działania. Nie bez powodu firma Paradyż zdecydowała się właśnie na taką nazwę tej serii. W wizji inspirującej kolekcję Ceramiki Paradyż Freedom dom jest azylem, który powinien oferować nie tylko wewnętrzny spokój, ale również bezpieczne, wolne środowisko, w którym nikt nie musi niczego udawać, a wręcz może swobodnie wyrażać siebie, swoje myśli i poglądy. 

Niebanalny styl i wielość możliwości

Ceramika Paradyż Freedom - niebanalne rozwiązania i ciekawa paleta kolorów zastosowanych w tej serii pozwalają wprowadzić do każdego wnętrza komfortową atmosferę, w której aż chce się spędzać czas. Ceramika Paradyż Freedom czyli wzorzysty patchwork o południowoeuropejskim rodowodzie łączy się fantastycznie z głębokim, matowym błękitem roziskrzonym barwnymi drobinkami. Refleksy światła grają także w jasnych, fantazyjnych liniach i rdzawych akcentach. Ceramika Paradyż Freedom to subtelne, niebanalne zdobienia przełamują spokój kolorów natury i każdego dnia będą dawały Ci energię do poszukiwania nowych doznań. Na kolekcje Paradyż Freedom składają się płytki w kolorze beżowym, niebieskim, szarawym, a także patchworkowe.

Freedom - bezmiar możliwości

Otaczające Cię na co dzień piękno stanowi niewyczerpalne źródło radości i energii do działania. Twój dom to także twierdza Twojej wolności, w której możesz wyrażać siebie i przekuwać inspiracje w kolejne sukcesy. Znajdź swoje natchnienie i ciesz się niebanalnymi rozwiązaniami estetycznymi dzięki kolekcji Ceramika Paradyż Freedom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów