Wczytuję dane...

Lightstone

Lightstone - spokój w domu

Zbuduj spokój domowego zacisza na solidnych fundamentach. Postaw na kolekcję Paradyż Lightstone i twórz z jej pomocą niezwykłe, ponadczasowe aranżacje, które będą cieszyły Twoje oczy przed długie lata. Nawiązujące do śródziemnomorskich plaż odcienie beżu i szarości zapewnią miłe otoczenie do spędzania ciepłych, spokojnych chwil. Płytki z kolekcji Ceramiki Paradyż Lightstone z subtelną, szlachetną grafiką kamienia pozwolą ci stworzyć wymarzone wnętrze, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. 

Paradyż Lightstone – spokój letnich dni

Płytki Paradyż Lightstone charakteryzują się delikatną grafiką kamienia utrzymaną w ciepłych odcieniach beżu i szarości, zainspirowanych basenem Morza Śródziemnego, słonecznymi, piaszczystymi plażami i budynkami łączącymi barwy piaskowca i marmuru. Dzięki tej kombinacji nawet w środku zimy możesz poczuć ciepło spokojnego, letniego dnia w swoim domu z produktami Ceramiki Paradyż Lightstone.

Trwałość i elegancja

Płytki Paradyż Lightstone wykonane są z gresu szkliwionego. Materiał ten może się poszczycić dużą twardością, wysoką odpornością na ścieranie oraz niską podatnością na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są w dwóch kolorach - szarym (Grey) i beżowym (Beige) - oraz w dwóch wariantach powierzchni - matowej i półpolerowanej. Płytki Lightstone występują w dwóch formatach: 59,8 cm x 59,8 cm oraz 59,8 cm x 119,8 cm. Wszystkie te kombinacje pozwolą zbudować elegancką, unikalną i ciepłą aranżację dla Twojego domu.

Spokój letnich dni

Zamieszkaj w domowym zaciszu na solidnych fundamentach. Postaw na kolekcję LIGHTSTONE i stwórz piękne, ponadczasowe aranżacje, którymi będziesz cieszyć się przed długie lata. Uniwersalne, nawiązujące do śródziemnomorskich plaż odcienie beżu i szarości zapewnią miłe otoczenie do spędzania ciepłych, spokojnych chwil. Płytki z kolekcji LIGHTSTONE z subtelną, szlachetną grafiką kamienia pozwolą ci stworzyć wymarzone wnętrze, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Spraw sobie miejsce na przyjemny odpoczynek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów