Wczytuję dane...

Industrialdust

Industrialdust - esencja siły i spokoju

Marzysz o stworzeniu odważnej aranżacji, która każdego dnia będzie dodawała Ci energii i inspirowała do nieustannego podejmowania nowych wyzwań? Wprowadź w przestrzeń swojego domu niezwykłą fakturę surowego betonu przełamaną grafiką ziarnistego cementu dzięki kolekcji Ceramiki Paradyż Industrialdust!

Ceramika Paradyż Industrialdust - wyraziste oblicze betonu

Kolekcja płytek Ceramiki Paradyż Industrialdust oferuje zarówno chłodne, jak i ciepłe odcienie szarości, wpisujące się w ponadczasowe trendy. Unikatowa powierzchnia z gruboziarnistych kamieni zatopionych w cemencie pozwoli wprowadzić do Twojego domu niezwykle ekspresyjny akcent wizualny, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Industrialdust to płytki w różnych formatach 59,8x59,8 cm i 59,8x119,8 cm pozwalają uzyskać efekt dużych, jednolitych powierzchni, przypominających wielkie tafle płytek. Kolekcji Industrialdust pomagają w tym rektyfikowane brzegi, pozwalające na zastosowanie niezwykle cienkiej fugi. Dzięki totalnemu wybarwieniu gresów Industrialdust żadne dwie powierzchnie pokryte tymi płytkami nie będą wyglądały dokładnie tak samo. Stanowią one niezwykłe tło dla efektownych, autorskich aranżacji, które pozwolą Ci naprawdę wyrazić siebie.

Industrialdust - ciepło, komfort i jakość.

Płytki podłogowe z kolekcji Industrialdust Ceramiki Paradyż wprowadzą do pomieszczenia ciepło, komfort i domowy spokój. Idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak łazienki, salony czy sypialnie, a także w przestrzeniach komercyjnych. Płytki Industrialdust są wykonane z twardego gresu szkliwionego, charakteryzującego się wysoką odpornością na ścieranie oraz łatwością utrzymania w czystości. Postaw na surowy minimalizm, który będzie zachwycać majestatycznym spokojem.
W kolekcji INDUSTRIALDUST betonową strukturę wzbogacają drobiny pyłu, co nadaje wnętrzu ekspresji zgodnej z twoim stylem. Loftowa estetyka emanuje prostotą i tworzy solidną bazę dla bezkompromisowych aranżacji. Uniwersalne odcienie Industrialdust dzięki głębokiej szarości w połączeniu z grafiką ziarnistego cementu zapewnią to, co w domu najważniejsze – poczucie spokoju, wewnętrznej siły i bezpieczeństwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów