Wczytuję dane...

Craftland

Napawaj się surowym pięknem natury dzięki płytkom Paradyż Craftland w formie postarzanego drewna, kształtowanego przez czas i nieokiełznaną potęgę dzikiej przyrody. 

Paradyż Craftland - surowe piękno natury

Kolekcja Craftland wypełni przestrzeń Twojego mieszkania pierwotnym urokiem dzikich ostępów i przywoła wspomnienia beztroskich wędrówek po lesie, woni mchu i szelestów leśnej ściółki. Naturalna uroda płytek Craftland, podkreślona przez liczne, nieregularne i organiczne linie spękań oraz sęków, pozwolą cieszyć się unikalnym pięknem powierzchni z postarzanego drewna bez martwienia się o skomplikowaną konserwację powierzchni drewnianych. 

Płytki drewnopodobne - piękno i wygoda

Połączenie uroku drewna z prostotą konserwacji ceramiki sprawiają, że płytki imitujące drewno stanowią coraz popularniejszy element wykończeń wnętrz. Okażą się one niezwykłą ozdobą nie tylko dla przestrzeni zaaranżowanych w stylu industrialnym czy też rustykalnym, ale także dla współczesnych wnętrz, tworzonych w duchu niezwykle ostatnio popularnego funkcjonalnego minimalizmu. Kontrast minimalistycznej prostoty z niepowtarzalnym pięknem, autentycznością i dyskretną, surową elegancją płytek Paradyż Craftland może nadać naszemu mieszkaniu prawdziwie niepowtarzalny styl. Zastosowanie modularnych formatów 14,8 × 119,8 cm i 14,8 × 89,8 cm oraz cztery wyjątkowe odcienie (Light, Naturale, Brown, Dark) pozwolą Ci dodać akcent surowego, naturalnego piękna do praktycznie każdej przestrzeni. Płytki Paradyż Craftland są odporne na działanie niskich temperatur i mogą być stosowane również na zewnątrz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów