Wczytuję dane...

Soulwood

SOULWOOD - Manifest piękna i autentyczności

Poznaj wzorowy przykład połączenia ponadczasowej prostoty z nieprzemijającą elegancją. Niezwykłe odwzorowanie naturalnego drewna z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół ucieszy twoje oczy, ale również dotknie, otuli i rozgrzeje twoją duszę. Miękka, ciepło wybarwiona grafika, delikatne sęki oraz doskonale odwzorowana naturalna faktura drewna wprowadza przyjemną, domową atmosferę oraz zapewni ci poczucie luksusu. Soulwood to manifest autentyczności i piękna w klasycznym wydaniu. To harmonijne zestawienie aż pięciu wariantów kolorystycznych (vanilla, almond, chocolatte, coconut, masala), które dzięki swej uniwersalności wprowadzają nową jakość, komfort i elegancję do wnętrz o klasycznym, minimalistycznym, industrialnym lub nowoczesnym charakterze.

Paradyż Soulwood

Szukasz pomysłu na podłogę, która w praktyczny sposób połączy salon, kuchnie i hol to jest jest wyzwanie. Płytki od producenta Ceramika Paradyż z kolekcji Soulwood z fakturą deski w przyjemnych kolorach sprawdzą się w takich przestrzeniach.

Kolekcja Soulwood nada ciepłego charakteru w salonie , a kuchnia, gdzie walory estetyczne muszą iść za rękę z wytrzymałością i odpornością na zaplamienia stanie się miejscem spotkań dla domowników i ich gości. Tak skomponowane wnętrze przez kolekcję Ceramiki Paradyż Soulwood tworzy spójną całość, która łączy funkcjonalność i estetykę.

Kolekcja Soulwood to płytka gresowa o ciepłej barwie doskonale skomponuje się zarówno z klasycznymi aranżacjami jak i nowoczesnymi , skandynawskimi czy rustykalnymi projektami.

W skład kolekcji Ceramiki Paradyż Soulwood wchodzą kolory :

Soulwood Almon , Soulwood Chocolatte , Soulwood Coconut , Soulwood Masala oraz Soulwood Vanilla. Gresy Ceramiki Paradyż Soulwood występują w dwóch wersjach rozmiarowych 19,8x119,8 , 19,8x179,8 co pozwoli stworzyć niesamowite aranżacje z płytek Soulwood.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów