Wczytuję dane...

Moondust

Paradyż Moondust - płytki rozświetlone przez gwiazdy 

Zaczerpnij inspiracji z głębi nocnego nieba! Zastosowane w kolekcji Ceramiki Paradyż Moondust surowe odcienie betonu przełamane barwnymi akcentami pozwalają na tworzenie niebanalnych, klimatycznych, autorskich aranżacji. Wzory inspirowane obrazami rozświetlonej gwiazdami galaktyki nadadzą Twojej przestrzeni unikatowego wyrazu przywodzącego na myśl konceptualne hotele butikowe oraz drogie restauracje w zachodnioeuropejskich metropoliach. Płytki Moondust Ceramiki Paradyż w kolorze antracytu odwzorowują barwy nocnego nieba, natomiast półpolerowana powierzchnia płytek w wariantach kolorystycznych bianco i silver tworzy wrażeni srebrzystą poświaty gwiezdnego pyłu i drogi mlecznej. Bogactwo zastosowanych wzorów i dekorów łączących w sobie wszystkie kolorystyki nie zmienia faktu, że płytki z tej kolekcji doskonale nadają się do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Moondust Piękno i wytrzymałość

Płytki Ceramiki Paradyż Moondust wykonane są z gresu szkliwionego o wysokiej twardości z powierzchnią matową bądź półpolerowaną. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz czynniki środowiskowe, dzięki czemu jest nie tylko trwały, ale także łatwy w utrzymaniu. Brzegi płytek Moondust są rektyfikowane, co ułatwia łączenie i pozwala na zastosowanie cieńszej fugi. Płytki są mrozoodporne i można je stosować na powierzchniach zewnętrznych.

Pragniesz, aby przestrzeń wokół Ciebie wyrażała Twoją oryginalną osobowość? Wyraź siebie z pomocą ekspresyjnych płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Moondust z modnym terrazzo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów