Wczytuję dane...

Visioner

Visioner - historie opowiedziane w kamieniu

Stwórz wnętrze, które będzie miało szansę zmieniać się razem z tobą. Zrób to dzięki minimalistycznej, naturalnej, surowej bazie, która może ewoluować wraz z twoimi kolejnymi pomysłami. Postaw na uniwersalną szarość, która będzie pasować do każdego stylu. Wyraziste użylenie występujące na tle marmuru przywodzi na myśl nadrzeczne kamienie, które opływają wodą i chłoną promienie słoneczne. Rozkoszuj się tą przestrzenią i czerp z niej energię.

Ceramika Paradyż Visioner

Ceramika Paradyż Visioner Grey to kolekcja płytek podłogowych w odcieniach szarości w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus marmuru płytki gresowe Visioner nadadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Ceramiki Paradyż Visioner ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Visioner występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Visioner Grey Poler 60x120, Visioner Grey Poler 120x120 , Visioner Grey Poler 120x280 co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Ceramiki Paradyż Visioner Grey

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Visioner Grey pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Kolekcja płytek Ceramiki Paradyż Visioner Grey z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki w polerowanej przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki podłogowe Ceramiki Paradyż Visioner Grey z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Ceramika Paradyż Visoner Grey, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów