Wczytuję dane...

Desire

Desire Black w głębi elegancji

Czarny jak noc kamień z niezwykłą i niepowtarzalną, przeplatającą się siecią białych żyłek. Desire Black sięgnij po wzór wyrazisty i niemożliwy do przeoczenia – zupełnie jak ty. Pozwól sobie na tę odrobinę ekstrawagancji i przepychu, zanurzając się w jego ciemnej tafli. Zrezygnuj na moment z kompromisów. Zapomnij o świecie zewnętrznym i poczuj magię chwili. Niech trwa!

Ceramika Paradyż Desire Black to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus czarnego marmuru płytki gresowe, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Ceramiki Paradyż Desire Black ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Desire Black występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Desire Black 60x120, Desire Black 120x120 , Desire Black 120x280 co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Ceramiki Paradyż Desire Black.

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Desire Black pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Utrzymana w czerni kolekcja Ceramika Paradyż Desire Black z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki podłogowej w wersji polerowanej przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki podłogowe typu Ceramika Paradyż Desire Black z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Płytki gresowe Ceramika Paradyż Desire Black, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów