Wczytuję dane...

Authority

Minimalistyczna uczta dla ciała i ducha

Przekonaj się, że minimalistyczna i stonowana podstawa pozwoli ci na większą swobodę w wykończeniu swojego wymarzonego wnętrza. Postaw na wielkoformatowe płytki z grafiką nowoczesnego betonu, która nada twojej przestrzeni industrialny charakter. Wybierz jeden z dwóch wariantów kolorystycznych (Authority Grey Mat, Authority Graphite Mat) i wraz z nim zaszczep do swego życia filozofię slowlife. Nie spiesz się, celebruj codzienność wśród ludzi i przedmiotów, które są dla ciebie ważne. Pamiętaj, że „less is more”, dlatego wypełnij tę przestrzeń rzeczami, które sprawiają ci szczerą radość.

Ceramika Paradyż Authority

W gusta osób minimalistycznych wnętrz trafia propozycja betonu, z grafiką nowoczesnego betonu producenta Ceramika Paradyż która stała się inspiracją dla stworzenia kolekcji płytek Authority. Imitacja nowoczesnego betonu w kolekcji Ceramiki Paradyż Authority jest dwóch odcieniach szarości nada każdemu wnętrzu innego charakteru. Ceramika Paradyż Authority to kolekcja skierowana do wszystkich, którzy czerpią energię z harmonii i spójnego wnętrza.

Gresy Ceramiki Paradyż Authority występują w dwóch wersjach kolorystycznych i kilku rozmiarach. Ceramika Paradyż Authority Grey 60x120 , Cramika Paradyż Authority Grey 120x120 oraz płytki wielkiego formatu Ceramika Paradyż Authority Grey 120x280 , Ceramika Paradyż Authority Graphite 60x120 , Ceramika Paradyż Authority Graphite 120x120 oraz płytki wielkiego formatu Ceramika Paradyż Authority Graphite 120x280

Matowa powierzchnia nowoczesnego gresu Ceramiki Paradyż Authority pozwoli na zaaranżowanie dużych powierzchni ścian lub podłóg, ale również na wykorzystanie kolekcji Ceramiki Paradyż Authority Grey oraz Ceramiki Paradyż Authority Graphite jako elewacja zewnętrza. Zestawienie płytek kolekcji Ceramika Paradyż Authority Grey i Authority Graphite doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych łazienkach lub kuchniach.

Nowoczesność, minimalizm i harmonia nigdy nie były bliżej. Kolekcja Gresów Ceramiki Paradyż Authority Grey oraz Ceramiki Paradyż Authority Graphite to wariacja na temat piękna w surowej estetyce betonu.

Gresy Ceramiki Paradyż Authority Grey oraz Ceramiki Paradyż Authority Graphite uświetnią pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnymi loftowym klimacie.

Płytki Ceramiki Paradyż Authority Grey oraz Ceramiki Paradyż Authority Graphite posiadają rektyfikowane krawędzie co pozwala na użycie minimalnej fugi a to wpływa na efekt wizualny całej kolekcji Authority Grey i Authority Graphite producenta Ceramika Paradyż .

Płytki Authority Grey i Authority Graphite producenta Ceramika Paradyż posiadają właściwości mrozoodporne co pozwala na zastosowanie ich także na tarasie lub balkonie.

Po prostu Ceramika Paradyż Authority minimalistyczna uczta dla ciała i ducha.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów