Wczytuję dane...

Noisy Whisper

Noisy Whisper Blaski codzienności

Wyobraź sobie cekinowe tkaniny, dotychczas wybierane tylko na specjalne okazje. Czy twoja codzienność nie jest taką okazją? Wprowadź więc do niej jeszcze więcej blasku. Podziwiaj efekt mieniących się kolorów w zależności od kąta padania światła. Przełam bariery klasycznych połączeń, zaryzykuj i pokaż swój wysmakowany styl. Połącz szlachetną elegancję z odważnym błyskiem. Nie bój się (l)śnić!

Unikatowe, autorskie struktury, zaczerpnięte ze świata mody to wynik współpracy Ceramiki Paradyż i niezwykłej projektantki Gosi Baczyńskiej. Poznaj pozostałe płytki z kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska!

Ceramika Paradyż Noissy Whisper - poczuj luksus

Jeżeli lubisz ciekawe faktury lub kafelki wyglądem przypominające tkaninę, płytki Ceramiki Paradyż Noisy Whisper to coś w sam raz dla Ciebie! To kolekcja, która łączy w sobie kompozycje geometrycznej mozaiki.

Dla lepszego efektu można zestawić ciemniejsze płytki z jasnymi płytkami z tej samej kolekcji. Płytki Noisy Whisper pokryte pokryte tkaniną, wywołujących efekt chropowatego tynku, stanowią ważną część kolekcji Ceramika Paradyż Noisy Whisper. Tym samym seria może idealnie posłużyć do wykończenia aranżacji utrzymanych w stylu loftowym czy industrialnym, ale – z odpowiednimi dodatkami – także glamour.

Ceramika Paradyż Noisy Whisper - Blask codzienności

Sortuj według:
Wyświetl po produktów