Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 - 7 dni
Wysyłka od: 250.00 PLN
Producent: Ceramika Paradyż

Ceramiki Paradyż Taurus - jak nad Morzem Śródziemnym

Ceramika Paradyż Taurus to kolekcja, która powstała na odcieniach brown oraz grys , stanowi odwołanie do klimatów morza śródziemnego , a delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji nadmorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę morza śródziemnego we własnym otoczeniu na tarasie lub balkonie i stworzyć niecodzienną aranżację. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Taurus Brown i Taurus Grys to wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe które można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Taurus nie tylko na balkon

Kolekcja płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys Ceramiki Paradyż składa się z różnorodnych produktów i kolorów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Taurus wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Taurus Brown i Taurus Grys składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Taurus Brown i Taurus Grys można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Taurus daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Taurus – wyjęty z Toskańskiego obrazu!

Kolekcja płytek klinkierowych Taurus w pełnej gamie formatów, w dwóch różnych twarzach koloru Taurus Brown i Taurus Grys to kwintesencja marzeń o wolnej przestrzeni. Płytki klinkierowe Taurus Brown i Taurus Grys oraz elementy wykończeniowe typu elewacje, parapety, stopnice i podstopnice pozwolą na stworzenie wymarzonej przestrzeni wokół domu, utrzymanej w klimacie przyulicznej, malowniczej kawiarenki. Zróżnicowana powierzchnia płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys jeszcze bardziej podkreśli realistyczny wygląd, nawiązujący do nierównego bruku, niosącego za sobą ślady historii i tradycji.

Z natury wszechstronne zastosowanie

Uniwersalna kolekcja płytek klinkierowych Taurus , utrzymana w neutralnych odcieniach Taurus Brown i Taurus Grys idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Subtelna, inspirowana naturą struktura i delikatny, tonalny wzór bezpośrednio płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys wskazują na inspirację zachwycającym światem przyrody. W skład wszechstronnej kolekcji Taurus Brown i Taurus Grys wchodzą płytki bazowe (30x30 cm, 30x60 cm), stopnice narożne i proste (30x30 cm i 30x60 cm), cokoły (8,1x30 cm), podstopnica (14,8x30 cm), płytki elewacyjne (6,6x24,5 cm) oraz te przeznaczone na parapety (10x20 cm). Wielość formatów przy jednocześnie podwyższonych parametrach technicznych umożliwia zastosowanie gresu Taurus Brown i Taurus Grys na ścianach i podłogach całej posesji: od salonu, przez klatkę schodową i taras aż po elewację.

Opis produktu

 • Nazwa: 

  Paradyż Taurus Brown Cokół 2 El. Prawy 8,1x30

 • Format płytki: 

  8,1x30

 • Gatunek: 

  1

 • Kolor: 

  Brown

 • Klasa ścieralności: 

  3

 • Mrozoodporność: 

  Tak

 • Ilość sztuk w opakowaniu: 

  10 kompletów

 • Rodzaj powierzchni: 

  Matowa Strukturalna

 • Zastosowanie: 

  Zewnątrz

 • Pomieszczenia: 

  Schody , Taras

 • Grubość płytki: 

  11 mm

 • Sprzedaż produktu: 

  Produkt sprzedawany na sztuki.

 • Podana cena dotyczy: 

  1 szt.

 • Waga produktu: 

  0,89 kg

 • Czas dostawy produktu: 

  Od 3 do 7 dni roboczych

Polecamy