Wczytuję dane...

Horizon

Ceramika Paradyż Horizon Gold

Horizon Gold to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus białego marmuru płytki gresowej, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Ceramiki Paradyż Horizon Gold ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Horizon Gold występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Horizon Gold 60x120, Horizon Gold 120x120 , Horizon Gold 120x280 płytki występują w wersji matowej i polerowanej co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Ceramiki Paradyż Horizon Gold

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Horizon Gold pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Płytki podłogowe z kolekcji Ceramiki Paradyż Horizon Gold z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki w polerowanej przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki Horizon Gold z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Ceramika Paradyż Horizon Gold, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Ceramika Paradyż Horizon Gold Wnętrze jako dzieło sztuki

Calacatta to ponadczasowy, klasyczny kamień, który od wieków inspiruje rzeźbiarzy, ceramików i architektów wnętrz. Zainspirował nas, a teraz czas, by zachwycił również ciebie. Spraw, by przestrzeń, w której mieszkasz stała się dziełem sztuki. Celebruj ją, podziwiaj, czerp przyjemność z obcowania z nią. Poczuj spokój i artyzm bijący z jej wnętrza. Niech złote, ciepłe linie, które wybarwiają kamień podkreślą wyjątkowość twojego miejsca i jego niepowtarzalność.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów