Wczytuję dane...

Horizon My Way Monumental

Ceramika Paradyż Horizon Gold

Horizon Gold to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus białego marmuru płytki gresowej, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Ceramiki Paradyż Horizon Gold ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja Ceramiki Paradyż Horizon Gold występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Horizon Gold 60x120, Horizon Gold 120x120 , Horizon Gold 120x280 płytki występują w wersji matowej i polerowanej co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Ceramiki Paradyż Horizon Gold

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Horizon Gold pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Płytki podłogowe z kolekcji Ceramiki Paradyż Horizon Gold z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki w polerowanej przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki Horizon Gold z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Ceramika Paradyż Horizon Gold, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Ceramika Paradyż Horizon Gold Wnętrze jako dzieło sztuki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów