Wczytuję dane...

Tin

Tin Tubądzin - Wielkomiejski design

Tin zachwyca prostą formą i surowym minimalizmem. Ukazuje potencjał metalu, zdolność jego metamorfozy i wielowymiarowość, jaka za nią idzie.

Industrialne wnętrze z Tin Tubądzin

Nieoczywista elegancja, która niesie ze sobą inspirację naturalnym procesem starzenia się materiału. To współczesny design inspirowany stalą kortenowską – jej atrakcyjną fakturą, barwą, pięknem rdzawej i stonowanej patyny, wytrzymałością i wyjątkową estetyką, która doskonale odnajduje się w nowoczesnej architekturze.

Odkryj wielkoformatową kolekcję marki Monolith Tin

Efekt korozji przeniesiony na wielkoformatową powierzchnię oraz brązowo-grafitowa kolorystyka kolekcji to sposób na oryginalną kompozycję i intrygujące wzornictwo.

Przy tworzeniu kolekcji Tin, projektanci pamiętali także o tym, że filozofia wabi-sabi to zrozumienie procesów niszczenia, erozji i eksploatacji, którym przedmioty podlegają w naturze, ale również docenieniu i uszanowaniu samej natury. Z tego powodu kolekcja Tin będzie doskonale współgrała się z dodatkami, które są jej jak najbliższe – eleganckim drewnem, roślinami, naturalnymi materiałami czy szkłem.

W ofercie marki Tubądzin znajdziemy płytki gresowe Tin Graphite LAP oraz Tin Brown LAP (odpowiednio: szaro-grafitowa i brązowo-rdzawa) w wykończeniu lappato i różnych formatach, począwszy od największych w rozmiarze 120x240cm oraz 120x120cm, a skończywszy na bardziej standardowych 60x120cm, 80x80cm oraz 60x60cm. Kolekcja Tin to nie tylko doskonała propozycja do łazienek, ale sprawdzi się także w aranżacji salonu, korytarzy czy biur, szczególnie inspirowanych stylem loftowym. Płytka może być również oryginalną formą elewacyjną.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów